Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szégyenlős, botlábú, anti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős, botlábú, anti alkoholista menyasszonnyal lagzi? Ugye nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Èn vacsorát a párom lakodalmat szeretne. Meghívott csak 40 fő. Vőfèly, zenekar, hellyel együtt. Viszont èn nem. De ő ehhez ragaszkodik mondván egyszer házasodik. Igaz is. De rettentő szègyenlős vagyok, nem szeretek ès nem tudok táncolni. Tánctanár több ízben sem opció. Az ő családja jelenlétében rettentően feszèlyezve èrzem magam, nekik soha semmiben nem lehet megfelelni. Az alkoholt nem bírom, egy kortytól behányok. Az èjszakázást szintúgy. Hogy lehet ezt áthidalni, hogy jól èrezzem èn is magam? Mèg csak szervezünk mindent, de a csak vacsora nem elèg. Tudom, hisztisnek tűnök de cseppet sem. Szimplán nem vagyok központi szemèlyisèg. Nem szeretnèm pont èn a hangulatot rontani de egyszerűen nem nekem való ez. Más is volt így?
2016. febr. 8. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Miért esküvőnél derül csak ki, ogy ennyire nem illetek össze?
2016. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Más is van így, ne aggódj.

Én szégyenlős, botlábú, alkoholista menyasszony vagyok. :D

2016. febr. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Összeillünk, szerintem ez nem ennek a függvènye, lassan 10 ève vagyunk együtt. 2. Ès te hogyan gondoltad így?
2016. febr. 9. 07:02
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Előre tudod, hogy az esküvődön nem fogod jól érezni magad. Ezt nem szabad így. Tényleg a te és a párod napja kell, hogy legyen. A párod mindent leszervez, te meg este 10kor a vacsora után lefekszel aludni? Vagy hogy gondolnád?


A tánctanár miért nem opció? Egy gyönyörű táncot a pároddal táncolni nagyon meghitt és romantikus lehetne.Rengeteg olyan tánc van,ahol 2 v 4 lépést kell ismételni és nem többet.


Valahogy szedd össze magad, ha kell nézz meg 100 esküvői videót és képet,hátha összeáll a kép, hogy mit is akarsz igazán. Voltam már szolidabb lagzin,nem is egyszer. Volt nagyon kevés tánc,többnyire a vendégek táncoltak, a menyasszonyt 1x megforgatták,mikor az ajándékokat adták a menyasszonytáncnál. És szépen megvacsoráztak. Nem kell csinadratta. Biztosan megtaláljátok azt,ami mindkettőtöknek jó lesz.Kedvenc zenéid csak vannak!


Felnőtt nő vagy, már nem kellene,hogy bármit is szégyelj mások előtt,főleg azt nem, hogy "botlábú" vagy. Ez valami belédnevelt ... h*lyeség lehet.Rengeteg embernek nincs jó hangja,mégis énekel


Hidd el, kell, hogy meg legyen benned valahogy a lazaság,boldogság, hogy "végre megházasodunk és szép nap lesz az esküvőnk!"


Egy vacsora,zene hallgatása,kaja,beszélgetni a vendégekkel,táncolni kicsit(minimálisan!) ki lehet bírni,alkohol nélkül is.


Ha behánysz az alkohol ízétől,akkor neked találták ki az alkoholmentes koktélokat,vagy pedig az olyan koktélokat,amiben nem érezni alkoholt.(gyümölcsös,tejszínes stb)


Nézegess videókat szerintem :) Legyen valami konkrét elképzelés.


És sok boldogságot :)

2016. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Te tudod, de én nem esküdnék olyan esküvőn, ahol előre tudom, hogy nem fogom jól érezni magam. Ketten vagytok, miért nem lehet kompromisszumot kötni??
2016. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem belèmnevelt, hanem mivel soha nem voltam megelègedve magammal kialakult egy fóbiám, hogy mindenki engem nèz ès hülyènek. Dolgozom rajta de nem sok sikerrel. Kompromisszumot nem tudunk kötni, mert szerinte vagy 2 tanú ès macinaci vagy lakodalom. Igazából sosem volt tèma köztünk, egyikünket sem èrdekelt, idèn jött ez a mi lenne ha összeházasodnánk. Szeretnèm, hogy meglegyen az akarata ezèrt mentem bele. Csak hogy elkèpzelni sem tudom videók nèzèse nellett sem, hogyan is tudnám èn jól èrezni magam. A vőfèllyel mindezt mindenkèpp megbeszèljük, bízom benne van adu ásza ilyen esetekre is.
2016. febr. 9. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetet, én az alkoholt bírom ugyan, de táncolni utálok. Meg is mondtam mindenkinek a meghívó átadásakor, hogy NEM lesz tánc. A párom meg nem mondja ki, de úgy van vele, hogy majd ott megjön a kedvem, nem kell erőltetni. Én meg így nem is stresszelek rajta. Ha nem lesz kedvem táncolni, akkor én mindenkinek szóltam hónapokkal előtte. (Ugyanígy kicsi, 40 fős esküvői vacsora, zenekar nélkül)
2016. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én valaha szégyenlős voltam és zavart, ha néztek, de az esküvőmön, meg előtte már az előkészületeknél elfogott a "hercegnő vagyok" érzés, és ez annyi önbizalmat tud adni. Egy ruha, amiben királynőnek érzed magad, a párod, aki csillogó szemmel néz, és a többi. Na, nő vagyok, erről ennyit. :D

Alkoholt én sem iszom, nem szeretem. Pezsgős koccintásnál a szertartás után alkoholmenteset ittam, az étteremben meg egyszerűen csak koccintottam, és nem ittam meg, épp csak belenyaltam a nyelvem hegyével, megállapítva, hogy ez továbbra sem ízlik. Ásványvizet, narancslevet ittunk én és a férjem is. :)

Én korábban soha nem tanultam táncolni, férjem meg tanult és meg volt győződve róla, hogy ez neki nem megy. Jártunk tánctanárhoz, mindketten jól szórakoztunk, ő pedig folyton azon izgult, hogy hogy fog kinézni mellettem a téblábolása. Aztán az egyik próbánkat felvettük videóra és visszanézve rájött, hogy ez nem is olyan gáz, ettől sokkal gázabbakkal kiállnak az interneten. Az esküvőn apukájától olyan kommentet kapott, hogy "Fiam, nem is tudtam, hogy te tudsz táncolni", anyukámtól meg, hogy mennyire aranyosak voltunk.

Nálunk mondjuk nem volt, nem is kellett vőfély, meg zenekar sem, saját CD válogatást vittünk, az általunk szeretett zenékkel, amiktől alapból jól érezzük magunkat.

Éjszakázás: hidd el, annyira fel fogsz pörögni, hogy nem leszel álmos. ;)


A lényeg, találd meg azt a megoldást, aminél nem döntöd el előre, hogy te márpedig nem fogod jól érezni magad. Én például azt kötöttem ki anno, hogy még a születésnapom (kerek szám) előtt meg legyen tartva az esküvő, de aztán halasztani kellett és véletlenül sem tudtunk úgy mindenkit összeszervezni. Először én is azt mondtam, hogy úgysem fogom jól érezni magam, de aztán eldöntöttem, hogy fontosabb, hogy mindenki ott legyen és jól érezze magát és azokkal a profi és szimpatikus szolgáltatókkal, akikben megbízunk, és nagyon is jól éreztem magam.

2016. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is szégyellős, botlábú menyasszony voltam. Otthon tanulgattunk táncolni youtube táncoktató videókról, de vagy vitatkozás, vagy röhögés lett a vége. Aztán a lagzin a vőfély azzal nyitott, hogy botlábú a menyasszony, mindenki vigyázzon vele, amin röhögtek a vendégek és hajnalig mindenki velem akart táncolni, hogy na majd ő megtanít engem. Össze-vissza dobáltak egymás között a vendégek, volt, aki felkapott a vállára és úgy ugrált velem a táncparketten. Tiszta őrültek háza volt, de szétröhögtem az agyamat rajta én is, meg mások is. Totál felszabadult voltam a lagzin, nem is értettem magamat :)
2016. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ilyet olvasni :) igen nálunk is a szülinapom előttre van kitűzvr, mert fèlig kerek :)
2016. febr. 11. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!