Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan pasival aki már volt együtt cigány nővel?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Párom exe cigány volt engem nem zavar bár kicsit meglepődtem mikor megláttam, de nem szóltam semmit. Normális, tiszta cigány nő
2016. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bence_ ***** válasza:

Ki, mi a cigány?

Ő tudja, hogy veled eddig milyen pasi volt?

2016. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Egy vállalkozónál diplomás,milliomosvállalkozónál dolgozom és én lepődtem meg a legjobban amikor megláttam, hogy cigány felesége van. Ő magyar...jól szitulált, jóképű fiatal férfi és mégis. Eleinte előítéleteim voltak a nővel, de azonk kívül,hogy tiszta és igényes,még intelligens és normális is .Nem hordja fent az orrát, hogy ő a főnök felesége, olyan kedvesen,közvetlenül beszélget a munkásokkal,hogy tényleg le a kalappal. Értelmesen,jóízűen el lehet vele beszélgetni,mondhatjuk,hogy kellemes társaság és elfogadható,szerethető ember. A bőrszínén kívűl semni nem utal a származására,egyáltalán nem érezni rajta. És amivel végképp belopta magát a szívembe : A nyáron dolgozott ott egy másik cigány lány,aki viszont pont az ellentéte volt,az a fajta,akit jól ismerünk. Mindenkivel kötekedett,velem is,meg is ütött, aztán neki ment egy nagyon csendes,félénk kolléganőnknek.Azt hittem(rosszul), hogy a főnök felesége a másik cigánylánynak ad igazat de nem.Kirúgta! Nyílván a férje is ezen a véleményen volt,de rögtön a verekedés után ő jött be és ő mondta ki,hogy ki van rúgva.Tehát ő egy értelmes,normális ember,aki az igazságot,a masik ember személyiségét nézi és nem él vissza a hatalmával stb. Hosszúra sikeredett bocs, de vannak köztük is példaértékű emberek,a viselkedést kell nézni nem a bőrszínt.
2016. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2016. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
én nem jönnék össze vele, mert nincs jó véleményem a cigányokról, hogy finoman fogalmazzak. valószínűleg előítéletes is vagyok, de nem hiába... én még csak olyan rendes cigánnyal találkoztam, aki csak félig volt cigány. persze nyilván valahol van rendes cigány is. én még nem találkoztam vele. nekem ilyen dolgok is alapvetőek, hogy egyezzen a véleményünk, úgyhogy nem jönnék össze vele. csúnya szóval mondva nem tudnám elfogadni, hogy valaki ennyire igénytelen...
2016. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Soha... gusztustalan
2016. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Az én páromnak is volt egy félcigány exe. Ő sokáig nem is tudta (nem vette észre, vagy nem tudom :D), hogy cigány származású. Mondjuk amikor nekem mutatott róla képet, én egyből láttam rajta. Nem akadtam ki, mert amúgy egy csinos és igényes csaj volt, bárki megfordult volna utána az utcán (és nem azért, mert proli, hanem tényleg csinos, és ismétlem csak félcigány volt, tehát nem lehetett egyértelműen megállapítani.) Így engem nem zavart.

Azon viszont sokkal jobban kiakadtam, amikor megtudtam, hogy előttem egy baromira igénytelen magyar lányt kefélgetett, az a tipikus falusi prosztó k-va, dagadt, zsíros haj, buta mint a segg, a fél falu megvolt neki stb. Ezt próbálta is eltitkolni, ellenben a félcigány ex-szel.


Szóval én inkább azt nézem, hogy mennyire volt igényes az exe, bár rendes cigányoknál ez tényleg elég ritka.

2016. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!