Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a kövér csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a kövér csajoknak jövök be?

Figyelt kérdés
Pedig jokepunek mondanak
2016. nov. 9. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert csak azok mutatják ki, illetve nekik nincs lehetőségük 500 közül válogatni, az egójuk nincs az egekbe.
2016. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

A szépség relatív, attól, hogy állítólag egyesek azt mondják, hogy jóképű vagy, az még korántsem biztos, hogy mindenki így vélekedik erről.


Az, hogy állítólag miért csak nekik jössz be, azt nem tudom.

Tőlem még nem kérdezted meg, hogy számomra te helyes vagy-e vagy sem.

2016. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ajj :( de tőlük félek xd rögtön találkozni akart velem
2016. nov. 9. 19:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy relatív, de mindenkinek van egy párja ha nem is találta meg ;/
2016. nov. 9. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Te is dagi vagy? Vagy van rajtad fölösleg? Vagy extrém vékony?
2016. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekik se jössz be, csak beérik veled, amíg nem találnak jobbat.
2016. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy nagyon kicsi fölösleg van rajtam, de nem mondhatnám magam kövérnek :D sovanynak mondanak engem :D
2016. nov. 9. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Felszínes vagy. Vagy az fiúknál nem ér?
2016. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Kétségbe vannak esve, hogy nem kellenek senkinek, aztán a végén már egy villanyoszloppal is összejönnének.
2016. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szimplán nem vagy rossz pasi és elérhetőnek tartanak a jellemed miatt, ezért tudtodra merik adni, hogy bejössze nekik. Bejön nekik a toppos álom pasi is, csak ott nem mernek nyitni, mert gyanítják, hogy nem ők lennének a befutók.
2016. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!