Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt pasik? Megkaptok egy nőt és futtok a másikhoz?

Figyelt kérdés
Nagy szerelemnek hittük, sztem a pasi csak azt szerette h felnéztem rá, szerettem dicsértem.. Mindenemet megosztottam vele, aztán mikor megkapott ( nagy sokára) akkor lelépett egy másik nővel akivel már együttlétünk alatt ismert meg,mivel társkeresőzött..

2016. nov. 10. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem nem minden férfi viselkedik ilyen féreg módon a azzal lánnyal aki szereti. Ő nem is szertett igazán téged szerintem.
2016. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a "nagy sokára" résszel volt a baja. Mégis mennyi idő a nagy sokára ? Mennyi találkozás volt ? Ilyeneket is írhatnál mert ez így elég egyoldalú. Pl ha velem randizgatnál távkapcsolatban mondjuk aláírható 3-4 hónap 1-2 hetente találkozgatás esetén. De mondjuk ugyan abban a városban rendszeres találkozgatások esetén váratnál 3-4 hónapot, akkor én is pattannék. Nem azért mert paraszt vagyok, de úgy gondolom 4-6 tali, vagy egy hónap alatt vastagon el lehet dönteni, hogy ki mit akar. Szerintem túl sokat vártál, de konkretizáld, mert könnyen lehet, hogy tévedek. 30/f
2016. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ti nők rosszabbak vagytok, mer nektek egy társkeresőn annyi ember ír, hogy utána észre se veszitek azt akivel épp ismerkedtek. Ha sokáig húzódott, lehet, hogy túl ritka volt a tali vagy a beszélgetés, vagy előre gondolkodott, hogy ugyis lekoptatod mint a többi és így a kettő közül az egyik meg is lett, sőt ezek szerint mindkettő bejött, általába mindegyik bukta.
2016. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Mert ti normálisak vagytok. Összejöttök a gyökérrel, ki sz@rba se vesz titeket.. mert mellette nem unalmas az élet! Aztán fészbúkra mennek a "hol vannak a normális pasik?" képek, sóhajok.
2016. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha én megkapnék egy nőt, lehet nem engedném el a kezét soha sem! Ne általánosíts! Vannak semmire kellő, bunkó, férgek, azokkal nem kell foglalkozni! A normális pasikat kell észrevenni..


28f

2016. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

#4-esnél a pont! Nekem is rengeteg nő ismerősöm picsog, hogy összejöttek egy pasival, akinek odadobták magukat, aztán az lelépett. Ilyenkor szoktam őket emlékeztetni, hogy ezt előre megmondtam.

Normális pasikkal kéne összejönni és mindjárt nem lenne ilyen problémád. Furcsa, hogy a barátnőmnek évek óta nincs ilyen gondja. Vajon miért?

2016. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!