Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Sokan csinaljatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Sokan csinaljatok, hogy mindenkit jobbra huztok, aztán csak annak irtok, aki tényleg bejön?

Figyelt kérdés
Különben miért lehet millió match-em és jóval kevesebb üzenetem?
2016. szept. 16. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, ha nem akarsz hülye válaszokat kapni, talán egyértelműsíthetnéd a kérdést azoknak is, akik nem használják az oldalt vagy alkalmazást, amire gondolsz. :-)
2016. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Tánc közben előfordul, felkérem a nőket, fordított forgatásnál mindenkit jobbra húzok, és csak annak kérem el a számát, illetve ezt követően annak írok, aki tényleg bejön.
2016. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tinderre gondolok. Aki használja, ismeri és annak szólt a kérdésem. :) Bocsi.
2016. szept. 16. 23:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 1000 nőből 2-t húzok jobbra... Mindegyik nő gazdag, tökéletes, és tök egyforma.
2016. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Aki Tinderen próbál ismerkedni és a gyk-n panaszkodik mit vár...

Nagyon rossz helyen keresgélsz, hacsak nem egy gyors numera miatt vagy ott.

2016. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodom, csak érdeklődöm. :) Én a nem gazdag és nem egyforma vagyok. :)

Köszi a válaszokat! :)

Valaki, aki használja? ;)

2016. szept. 16. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem, kb minden ötödik lányt húzok jobbra, és akivel netán egyezés van, annak mindig írok. Aztán vagy visszaírnak egyszer és kész, vagy egyszersem :D


24/F

2016. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A nők is ugyan ezt teszik
2016. szept. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Na kisanyám, felvázolom a dolgokat. Persze nem tudok minden férfi nevében írni, de biztos csinálják páran úgy ahogy én. Kb úgy csinálom, hogy a nők 80-90%-át lájkolom, azaz jobbra húzom, mert kb ezek mind olyanok, hogy be is jönnek nekem. Az már más kérdés, hogy néha becsúszik véletlenül olyan is aki nem jön be, csak a nagy pörgetésben jobba húztam, mivel kb meg se nyitom a profilokat, csak ha egyezés van, mert nincs értelme, csak időpocséklás, ha egyezés van, akkor úgy is tüzetesebben átnézem azt a kitöltetlen, semmitmondó profilt úgy is, ami alapján nekem valami nagyon személyes és nagyon egyedi szöveget kéne kreálnom, hogy felkeltsem az érdeklődését az adott leányzónak. Na de az a helyzet, hogy kb 3 ezer lányból van vagy 5-el egyezésem, és akár hogy erőlködök szövegeken, nincs válasz. kb 2-3 nővel jutottam el facebookig, de ott megakadt a dolog pár üzenet után. Olyann erőltetettek ezek a beszélgetések, mintha a lány csak azt várná, hogy én szórakoztassam őt, csináljak én mindent, és örüljek, hogy "szóba" állt velem. Mintha ők királyok lennének, mi meg a szolgák, az alattvalók, és a szeszélyeiknek megfelelően azzal beszélgetnek akivel kedvük tartja és úgy otthagyják őket se szó se beszéd, mintha mi sem történt volna. Annyi gerinc nincs bennük, hogy valami indokkal szolgáljanak, csak úgy huss, és eltűnnek, miközben mi meg epekedve sóvárgunk utánuk, mert tudjuk, hogy megint 1000 pörgetésből lesz talán egy... Ez már kész röhely, és egyúttal hányinger is. De húú, most látom, hogy nagyon eltértem a tárgytól. Na szóval az a lényeg, hogy válaszoljak is; gondolom sokan pörgetik ész nélkül hátha a nagy számok törvénye alapján bejön egy, és így be be csúszik olyan match, aki valójában nem is tetszik. Vagy a szélsőséges eset az lehet, hogy bejössz az illetőnek, de nem mer írni, vagy nem tudja mit írjon, bár ez a legrosszabb, mert így tényleg nem lehet egy szava se, ha nem mert kezdeményezni.
2016. szept. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A megszólítás nem tetszett, különben koszi! :)
2016. szept. 17. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!