Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak a nőkért változnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak a nőkért változnak?

Figyelt kérdés

Én el vagyok képedve, hogy hány csávó futkározik nők után, boncolgatják a témát hogy mi kell a nőnek, s hogy mennyire rá vannak görcsölve a párkeresésre..

Viszont kérdés az, hogy legyen Boldog a férfi, ha tudja hogy meg kellett változnia kényszerből? Mert valljuk be, oké Önmagam vagyok, sajátosan éldegélek, viszont ezt senki nem tolerálja, ugyanis nincsenek meg bennem a társadalmilag elvárt szociális képességek amit a nők igényelnek. Igy emiatt egyedül maradok. Tehát még is csak változni kell egy nőért.. még akkor is ha teljesen az ellentétem az a viselkedésforma, nem egyezik meg az értékrendemmel..

Nőknél ez nincs meg, Ha egy nő egy hárpia, attól még elnézik a férfiak, ugyanúgy összejön annak a nőnek bármi.


2016. nov. 11. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
brühühü
2016. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen a nőkért változnak, pontosabban nem csak értük, hanem elsősorban maguk miatt, de az kétségtelen, hogy a legtöbb férfi esetében ha komoly változás következik be, az valamilyen szinten a nők miatt is van, vagy egyetlen nő miatt.
2016. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Én elsősorban magamért változok, bár tény, hogy ha magabiztosabbá, humorosabbá, lazábbá és nem utolsó sorban előnyösebb külsejűvé válok, akkor az a nők figyelmét is felkelti. És miért sz*patnám magam feleslegesen? :D


Ez a "légy önmagad" duma szerintem a lusták és/vagy gyávák mentsvára, akik igazából soha nem is voltak önmaguk, mert soha nem vették a fáradságot, hogy felfedezzék önmagukat, kilépjenek a komfortzónájukból és új dolgokat, viselkedésmódokat próbáljanak ki.


Egy hárpia nő pedig hozzá hasonló férfival jön össze, megérdemlik egymást, én nem irigykednék nagyon rájuk.

2016. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor keress olyan nőt akiért nem kell változni. minden korosztályban van milliós számú egyed.. lehet válogatni.
2016. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy. Soha nem változtam egy nőért sem.

Nem egy robot vagyok, amit beállítunk, hogy megfelelő legyen.

2016. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
"...hogyan legyen boldog a férfi, ha tudja, hogy meg kellett változnia kényszerből?" - ideáig olvastam. Mégis ki a f..szom kényszeríti arra, hogy változzon meg? Ha annyira remeg a p.náért, hogy inkább összejön olyannal, aki nem önmagáért szereti, csak hogy legyen valaki, akkor rohadtul így járt, megérdemli.
2016. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A világ legnagyobb közhelye, hogy légy önmagad. A társadalomban vannak elvárt dolgok, amihez igazodni kell. Ha te elmész egy arab országba és önmagad akarsz lenni, ezért lemész napozni monokiniben, akkor addig a napig voltál önmagad. Igazából, akik ezt szajkózzák, azokat bezárnám egy pszichopata gyilkossal egy szobába és hagynám, hogy mondogassák csak a dolgot. Megtanulnák, hogy mennyire álszent szöveget szajkóznak.

A változás az élet velejárója. Minden változik. Ha valaki változni akar, hogy bizonyos téren sikeresebb legyen, akkor mérlegelnie kell a dolgokat. Mi éri meg jobban: Egyedül, de önmagát adva vagy megváltozva, de társsal? Ezt mindenki eldöntheti szépen magának.

Ha valaki a csajozás miatt akar megváltozni, én azt mondom, hogy olyanban változtasson, amit saját maga is pozitívnak tart. Pl. ha elkezd edzeni, akkor a saját testét is jobbnak fogja tartani az illető, a saját korlátait is kitolhatja.


#6: Ja, mert a huszonéves szűz srácok többsége tényleg a p*náért remeg... Véletlenül sem azért, hogy vééégre valaki szeresse őket, törődjön velük, férfiszámba vegye őket. Tudod, hány ilyen srácot láttam már sírni? Ők elsősorban nem azt akarják. Szerinted, mégis hogy jöjjenek össze valakivel, amikor éveken át nem megy a dolog? Úgy, hogy teljesen normálisan viselkednek? Ellenben én, tahóként, jobb külsővel, jobb szöveggel simán megoldom. Az más kérdés, hogy pont ezért én tényleg csak p*nának tekintem a többséget, mert ennyit tud nyújtani.

2016. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!