Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, magyarázatot kérnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, magyarázatot kérnék, miért van az, hogy egy lány elráncigálja a fiútól a barátnőjét a szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Van 2 lány, barátnők, elmennek szórakozni. Odamegy hozzájuk egy férfi, picit mindegyikkel beszél, de láthatólag az egyikre fókuszál. Az kiválasztott lány érezhetően jól elvan a fiú társaságában, erre a barátnője kis idő múlva kézen fogva arrébb vezeti a fiútól. Miért van ez?

2016. nov. 12. 02:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Több oka is lehet pl. féltékeny, vagy a barátnő erősen ittas és védeni próbálja csak.
2016. nov. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyebkent a pasi normalis akkor valszeg feltekeny,mivel neki lehet nincs mas tarsasaga,se pasi se mas...
2016. nov. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Elmennek ketten bulizni, egyiket elviszi egy pasi, akkor a másik marad egyedül? Na ezt nem szeretné. Van négy lány, onnan már simán vihetsz egyet. Hárman még jól elvannak.
2016. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Ja utolsó, de azt is úgy hogy az a maradék 3 ne legyen féltékeny
2016. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2016. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Nők b@.dmeg, nők. Ezért van ilyen. Előttem is csináltak már ilyen cirkuszt, ott is hagytam mind a kettőt.
2016. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
Féltékenység, nyerd meg magadnak a másik barátnőt is vagy menj oda haverral vagy szerezz gyorsan elérhetőséget a kiszemeltedtől és találkozzatok máskor kettesben. Egyedül két nőhöz odamenni a legnehezebb, ha már többen vannak, akkor elvannak egymással, pl. 7-8 fős lánycsapatból felszedni valakit ezerszer könnyebb, mint két fősből.
2016. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

Tudom ők a "legjobb barátnők"

De nehogy már neki legyen pasija nekem meg nem. Irígy az összes, kétszínű, csak is érdekbarátnők. (Tisztelet a kivételnek)

2016. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen az emberi természet. Mondom, ha megnyered magadnak a barátnőt, simán otthagy titeket kettesben, volt már rá példa.
2016. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Én volt hogy elhúztam már barátnőmet pasitól, mert már elég ittas volt a pasi meg nagyon nyomult, fogdosta. Kellett fenének az a csávó, volt barátom, szóval nem csak azért van ilyen, mert irigy a másik. Nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni, van amikor tényleg csak vigyázni szoktak egymásra. Én nehezen iszom magam hülyére ezért van hogy megkérnek barátnők, hogy vigyázzak rájuk, ha ők már kissé ittasabbak, mert elég sok pasi van aki direkt az ittas csajokra hajt rá.
2016. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!