Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy normalis egyetemista lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normalis egyetemista lany meddig megy el egy szorakozohelyen, ha megismer valakit?

Figyelt kérdés
Nem az atlag erdekel,akik hetente massal szorakoznak.
2016. nov. 6. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy csók, ha tudok vele beszélgetni és szimpatikusnak találom. Tovább semmiképpen nem mennék olyannal, akit akkor ismertem még csak meg.
2016. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van barátnőm, aki normális, intelligens, kedves, vicces, odaadó (és még tudnám sorolni egy ideig a pozitív tulajdonságait), mégis volt már egy éjszakás kalandja buli után. Természetesen akkor, mikor nem volt kapcsolata, mert egyébként hűséges típus is. Annak ellenére, hogy én pl. sosem lennék képes egy aznap megismert emberrel ágyba bújni, nem tartom "nem normálisnak" vagy "ri.bancnak" emiatt.
2016. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mások meddig mennek el, úgyhogy csak magamról tudok nyilatkozni.

Ha pl. egész este ismerkedünk, táncolunk, akkor egy csók már talán belefér (tehát nem a szia után!), és telefonszámcsere. Ha akar valamit, akkor úgy is keres, ha nem akart mást, csak szexelni, akkor meg úgysem hív fel soha. :)

2016. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az aktuális hangulatától, élethelyzetétől és attól is függ, milyen erős benyomást teszel rá. Ha le tudod venni a lábáról és pont olyan a hangulata, akkor a többség szerintem időről-időre belemegy első estés szexbe is. Nyilván vannak, akik nem hajlandók erre, de szerintem min. egy telefonszámot/Facebook elérhetőséget bárkitől lehet szerezni, aki nincs párkapcsolatban és pl. nem a depressziós/férfigyűlölő korszakát éli egy durva szakítás után.
2016. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az análig
2016. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A te nézetedben mi a normál és mi az átlag?

Mert azt hittem a normál az átlag és az átlag az a norma... De világosíts már fel mert így tippet ötletet és tanácsot sem tudok adni, amíg nem tudom meg mi az átlag és a normál közötti különbség...

2016. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb akit ismertem és nem volt ott helyben a párja az ágyig ment el:)
2016. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hazáig, és egyedül!
2016. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én még a csókig se mennék el/megyek el. Nem vágyom arra, hogy részegen valaki lesmároljon, nekem ehhez érzelmekre van szükségem, amit egy ilyen helyen biztos, hogy nem kapok meg.
2016. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!