Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, magyarázatot kérnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, magyarázatot kérnék, miért van az, hogy egy lány elráncigálja a fiútól a barátnőjét a szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Van 2 lány, barátnők, elmennek szórakozni. Odamegy hozzájuk egy férfi, picit mindegyikkel beszél, de láthatólag az egyikre fókuszál. Az kiválasztott lány érezhetően jól elvan a fiú társaságában, erre a barátnője kis idő múlva kézen fogva arrébb vezeti a fiútól. Miért van ez?

2016. nov. 12. 02:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%
az utolsó akkora egy nyomorék h az eszem megáll
2016. nov. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Persze nyilván egy felnőttet el kell húzni hogy nehogy baja essen :DDDD Most miért nem lehet kimondani hogy irígy voltál?
2016. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem voltam irigy? Jaj egy ronda pasi taperolja a legjobb barátnőm, hú olyan féltékeny vagyok, mi az már hogy rám nem nyomulnak olyan szemetek akik meg akarják húzni a részeg csajokat.... Nyomul rám elég pasi, van barátom, nincsenek ilyen frusztrációim mint itt gyikon a pasiknak.

Oké hogy felnőtt ember, de egy kicsit iszik és kivetkőzik magából. Ne már hogy nem voltatok szórakozóhelyen, az erősen ittas emberek tényleg abszolút úgy viselkednek, mint értelmes, racionális felnőttek? De oké majd legközelebb hagyom hogy egy csaj aki az estéje felére nem szokott emlékezni pár feles után had menjen el mindenféle idegennel akit ismer 5 perce, kit érdekel ha megerőszakolják a szórakozóhely mögött, ő felnőtt ember én meg nyomorék vagyok ugyebár. Az mellékes mikor néhány barom már úgy jön oda hogy itt a kéglim megnézed? Nem igazán úgy jött le hogy egy dugáson kívül mást is szeretnének. Plusz konkrétan meg szokott kérni, hogy figyeljek rá és még én vagyok erre lepontozva meg leszólva, hogy féltékeny vagyok, mert tényleg törődök mással.

2016. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
5%

Baromság amit írsz. Látszik hogy féltékeny voltál. Hisz "ronda" jelzőt azért írtad oda hogy magadnak bizonyítsd hogy tényleg a barátnőd miatt tetted.

Arról meg annyit hogy részegen is tud magára vigyázni az ember, az hogy lehet nem gondolkodik racionálisan, akkor mi van?

2016. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy ronda mert ronda volt a pasi, nem magamnak beszélem be. A barátnőm meg 1-2 felesig racionális és ha tudja hogy többet iszik szól hogy figyeljek majd rá. Ebben mi nem érthető vagy racionális? Bírom hogy jobban tudod a motivációm mint én magam. Nem voltam féltékeny, lehet hihetetlenül hangzik de tényleg csak azért húztam el a pasitól mert nem akartam hogy kihasználja a barátnőmet. Aztán meg higyj amit akarsz kissé röhelyes hogy egy hónapokkal ezelőtti eset miatt kéne magyarazázkodnom most egy idegennek, aki csakazért is a legrosszabbat feltételezi rólam. Nem féltékenységből csináltam, a pasi tényleg nem jött be. Ha nem kezdi el taperolni meg rábeszélni hogy menjen ki vele egyedül felőlem nyugodtan elkérhette volna a számát vagy hasonló, függetlenül attól hogy néz ki. De tekintve az egész esetet hülye lettem volna elengedni vele egyedül, ugyanígy tennék hasonló szituban újra. Az meg hogy hogy itt ki mit gondol róla nem érdekel, a barátnőm nem szólt utólag józanul hogy jaj hagynom kellett volna vele elmenni (azt se tudom emlékszik e a csávóra), amikor meg elhúztam pár percig nyavajgott aztán elkezdtünk másokkal billiárdozni és utána nem is említette a pasit. Akkor ezek után most én vagyok a rossz meg az irigy, féltékeny? Felőlem... :)
2016. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Wow, a pasik itt Magdi anyust megszégyenítően kombinálnak.
2016. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolt senki,hogy a lànynak akit elhúznak épp memória kiesése van?? Elfelejtette , hogy pàr(db)kapcsolata van:)) 17-18évesen én is jàrtam ìgy sajnos sokat, hogy akadt egy làny de kis idő múlva elhúztàk:(
2016. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert bulizni nem azért megy az ember, hogy ott helyben megtartsák az első randit is. Elkéred a számát, nevét, esetleg megkérdezed, hogy honnan jön, mivel foglalkozik, de a nyugdíjas évei terveit nem ott és akkor kell megbeszélni.
2016. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen döntetlen helyzetek megoldására találták ki a hármasfogatot! :-)
2016. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
attól hogy neked ronda attól még barátnődnek piával elment kategória lett volna és szétcseszed másik két ember egyszeri szórakozását, ez a baj
2016. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!