Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnap találkoztam egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy nagyon csinos lánnyal csak nem tudom mi volt a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy csajjal nagyon jól elbeszélgettünk, stb, mikor hazaértünk írtam rá hogy jó volt veled elkezdi köszöni a kávét, majd irtam neki hogy mikor ismételjük meg nem irt, irtam is neki egy kicsit durva levelet, reggelre meg irta hogy tök szimpatikus voltam szivesen megismert volna de ez a viselkedésem taszító.. meggondolja e hogy tovább ismerkedünk e? De kérdem én egy pill nem azt jelenti hogy pillanat, ő meg este elméletileg elaludt...
2016. nov. 12. 11:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az ilyet hogy tudnám helyrehozni?
2016. nov. 12. 11:48
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Az szép öcsém :D 12 percig nem írt vagy mi? Hova sietsz amúgy, üldöz a tatár? Ha reggelig vártál volna, akkor lehet minden oké lenne, így meg tuti kuka az egész, mert ha van egy kis esze, akkor rájön, hogyha az elején elküldöd emiatt az anyjába, akkor mi lehet majd 2 hónap múlva valós konfliktusnál.
2016. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy! Ezt elszúrtad. Legközelebb számolj húszig, mielőtt durva levelet írsz bárkinek (ráadásul ebben az esetben abszolút indokolatlan volt...), egyértelmű erőszakos természetre vall, és az ilyentől menekülnek a lányok, jogosan...
2016. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze csak én úgy vettem le ír egy pill-t és 3 óra hossza múlva se ír hogy valami gáz van..
2016. nov. 12. 11:54
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Lehet gaz van. Pl rosszul van, tortent vele valami, tanulnia kellett, dolgozik, dolga van, vagy ahogy Ô is írta, elaludt.

Bármi is van nem jogosit fel teged erre a viselkedesre mert semmi kozod hozza. Felejtsd el a csajt es legkozelebb gondolkodj.

2016. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Az emeber a haverját/barátját sem kéri számon piszlicsáré dolgok miatt, nemhogy egy kvázi vadidegent. Az ebből a szempontból tökéletesen irreleváns, hogy mit értettél félre, durva levelet fogalmazni egy megkésett (vagy annak vél) válasz miatt nálam biztosan vörös posztó, ez klasszikusan az a terület, amit sosem nyelnék be egy pasitól sem. Inkább teperjen le az első randin, ha úgy tartja kedve, max hárítok, semmint legyen sunyi módon passzív-agresszív. Ezt bebuktad, ha találkozik mégis Veled,(amit nem fog megtenni, ha egy csöppnyi kis esze van) akkor meg valamit nagyon rakjál helyre a fejedben, bár ez akkor is tanácsos, ha ejt. Jobban jársz. Nem követeleőzünk, soha, semmilyen körülmények között, ha megindul a konyhából a vasárnapi húslevessel, hogy a tévé előtt ehesd, mert megy a kedvenc sorozatod és bár csak 10 méterre van a napppalitól, 10 perc alatt sem ér oda, akkor rá lehet kérdezni udvariasan: -Drágám,elakadtál a tankcsapdákban befelé jövet, vagy mi a szösz, aggódom! Még jobb ha evvel az elánnal beviszed magadnak. Érted, ugye?
2016. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze csak a mai világban találkoztam olyan értelmes és okos lánnyal mint ő , és nem tűröm el érted hogy pill másnapig akkor írja dolga van majd holnap beszélünk annál jobban utálom azt ha megváratnak és aztán majd csak másnap írnak
2016. nov. 12. 12:11
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

"irtam is neki egy kicsit durva levelet"

Ez volt a baj. Kicsit durva levél után én is befejezem az ismerkedést. Legközelebb tényleg számolj tízig, mielőtt gorombáskodni kezdesz egy frissen megismert lánnyal.

2016. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem értem. Ha nekem valaki nem ír vissza (rögtön) randi után, akkor egy ideig várok, aztán maximum elkönyvelem magamban, hogy ebből sem lesz semmi. Mi értelme van durva levelet írni? Változtatni nem változtat semmin; ha a lány nem akar veled lenni, akkor miért foglalkozol még vele? Ráadásul ilyen is előfordulhat... Megérdemled.
2016. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most a durva levél az annyit tartalmazott végülis hogy megkérdeztem megismételjük e az estét nem sértődök meg ha nem , és ennyit megérdemlnék hogy elmond nem egy pillel lezárod.
2016. nov. 12. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!