Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől szállnak el a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szállnak el a nők? Azért mert egy lyukkal több van rajtuk, ez még nem ok erre! Ez tapasztalható a fiatal csinos lányoknál. , de találkoztam már 40-es nőknél is. Szabályosan azt várják, hogy maximálisan "segget nyaljál" neki mindenben. Miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 06:03
 1/8 yuda ***** válasza:
91%

Tudod, ez is úgy lehet,mint a mondásban: "megtalálja zsák a foltját" --ez nem a te zsákod,ha érted mire gondolok?!


Keress hozzád valót,ez amit írtál egy általánosítás,és mint minden általánosítás-természetesen ez sem igaz mindenkire.Vannak nagyon normális értékrendű csajok,ha jól körülnézel fogsz találni bizonyosan.

2009. okt. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Te meg mi a francrol beszélsz???Nem tudom hol laksz,de ha rendesen körül néznél és nem lennél szük látokörű akkor talán szre vennéd,hogy nem mindenki olyan.De az is lehet,hogy csak alapba önző vagy,és azt hiszed ha kihuzzuk az étterembe a széket a nőnek akkor már a seglyu.kát is nyalod.A nőt, ha igazi nő tisztelni kell,persze vannak kivételek,ahogy a pasiknál se mindenki angyal,de azért vagyunk különbőző emberek,különböző igényekkel.Én sem várom el,hogy körül ugráljanak és álltalában én főzők,mosok stb,de néha jol esik a kedvesség és a szeretet.De egy ilyen bunko mint te valoszinű azért nem talál magának rendes lányt mert,akinek van egy csöpp esze elkerül messziről.
2009. okt. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

" A nőt, ha igazi nő tisztelni kell,"


A mai lányok egy része nem igazi nő (tisztelet a kivételnek). Anyáink még igazi nők, de a módszerváltás után születettek 41.3%-ka...Csak a külsőségek iránt fogékony alak akit nem érdekel, hogy mi van a világban csak az, hogy a diszkóban mi van. Ma 13 éves kortól nagyrészük össze vissza kefélteti magát mert a kapitalista világ azt sugalja neki, hogy ez menő.


Ebből le lehet vonni egyfajta következtetést. A kérdés általánosíttását erre lehet visszavezetni.


Persze ezek a lányok egy idő után látják, hogy a lábuk köze az egyetlen értékük. Lenézik azokat a fiúk közül és a saját nemük közül akik nem hajlandóak olyanok lenni mint ők. De mivel ezek a dominánsok, így a többi követi őket.


Ez a mag fertőzi a társadalmat.


....


Na jó csak vicc volt ám :DD. Nehogy komolyan vegyétek :D.

2009. okt. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Vicc volt? :D bazki akkor minek nyomtam neked pluszt :D
2009. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Nem egyel több luk van rajtu, hanem a fütyi hiányzik. Péniszirigy minden nő, és ezt kopmenzálva lesznek bunkók.


Ki kell billenteni őket. Úgy viselkednek, mint a gyerekek, akik mérleghintáznak, és az egyik lent tartja a mérleghintát.


A megoldás: seggére versz egy ilyennek egy nagyot.amikor nem számít rá, és közlöd vele, hogy legszivesebben jól megd.gnád. Erre előjön a pénisz látványa a fejükben, és egyből tudják hol a helyük.

2009. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

elvarjak,h udvarolj,az meg nem "segget nyalni" jelent.

eleg keves tapasztalatod lehet a nok teren.

2009. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha ilyen jól látod, mit teszel ellene?

Remélem nem segget nyalsz, aztán csodálkozol, hogy sehogy se jó?

Le kell szarni, ha játssza az agyát! Sok gyönyörű nőt ismerek, pár tényleg azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Ezt az bizonyítja nekik és másnak is, hogy kb. 10 pasi próbálkozik náluk minden nap! Nem vagyok adonisz, szóval azt hiszik hogy nem vagyok jó pasi, és annak is örülök hogy beszélhetek vele, és kinyalhatom a seggét!

Az nők tesztelnek. Azt nézik, meddig tudnak elmenni egy férfinál! Ha segget nyalsz akkor bekerülsz a gyengék közé (egy szép nőnél nem Te próbálkozol ezzel először). Tehát ha egy nő 10 pontból 15ös, akkor a személyiségének egésze A TESZT :D Szóval elvár vmit, ha úgy csinálod ahogy csak óhajtja akkor rabszolga leszel! Lehet, hogy szeretni fog, milyen jó ember vagy, de férfiként elbuktál. Járnál olyan csajjal, akinek ha azt mondanád érintse meg azt a kutyasz*rt, odamenne, belenyomná az ujját és büszkén mutatná hogy itt van, megcsinálta?!! Ok, azért tette mert nagyon tetszel neki, de akkor is szánalmas hogy megcsinálta, és ha napi 5 csaj rádnyomulna, és ebből mind megcsinálná, akkor ez még csak imponáló sem lenne!!

Viszont ha eddig boldogan belenyúlt az összes, csodálkoznál azon, aki egy lapáton eléd hozná és azt mondaná hogy nyúlj bele Te!! Lehullana az állad sztem!

Ennyi az egész, remélem érthető volt!

2009. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a férfiakról lehet elmondani:D
2009. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!