Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül velem történnek ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül velem történnek ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kimondottan szép,inkább átlagos vagyok. Másfél éve nincs párom, mert nem találkozok olyannal akit eltudnék magam mellett képzelni. A napok nagyon új arcokat nem hoznak hisz jellemző rám a monotonítás,-sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni.

Ha éppen megfog valaki és van választási lehetősége,miért mindig én vagyok az aki alul marad? Egyáltalán hogy merülhet fel hogy legyen másodhegedűs is? Ha valakivel kavarok,nem úgy lenne korrekt akkor mással addig nem teszem ameddig nem dől el valamelyik irányba?

Nem érzem úgy az életszemléletemmel lenne probléma. Nekem van egyedül ennyi kudarcom?

19/L


2016. nov. 12. 15:30
 1/5 omba ***** válasza:

Nem egyedül veled... kettővel a te kérdésed alatt láttam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


De semmi para, egy kamaszszerelem után biztosan lesz valami komoly is.

2016. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked, a válaszolók többségének is ilyen, és más problémái vannak. Ne akarj párt keresni és majd rád talál. Nekem 1 évig nem volt kapcsolatom az első 7 hónapban görcsösen kerestem, azután rájöttem hogy inkább kihasználom hogy egyedűl vagyok és el megyek bulizni,szórakozni stb. Így jól eltelt az idő és mikor már nem akatam párt akkor talált rám a jelenlegi párom. És azóta jól megvagyunk.
2016. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem egyetlen egy párom volt viszont vele már vége lett. 3 évet voltunk együtt, amit tényleg ki kellett heverni, addig nem is akartam belevágni semmibe. Azonban most hogy érdekelt valaki eléggé unfear dolog volt ez tőle.
2016. nov. 12. 15:45
 4/5 omba ***** válasza:

Az meg fog még történni párszor... látja, hogy esetleg kihasználhat, mert magányosnak érzed magad....

Én is azt tanácsolom, ne keress - csak járj nyititt szemmel, szívvel. Úgyis jön!

2016. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet tényleg ez lenne a legjobb megoldás. Nem foglalkozni vele csak sodródni, nem keresni aztán ha úgy lesz majd alakul.
2016. nov. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!