Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit tudok tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tudok tenni, ha annak ellenére hogy állati jó pasi vagyok, még mindig nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Esténként sokat forgolódok emiatt egy hatalmas francia ágyon egyedül, s csak nézek magam elé, és azt kérdezem.. hogy miért? Próbáltam már többször nyitni a világ felé, de csak pofonok százait kaptam, és már sokszor úgy érzem nem birom tovább/elég volt. Gyakran nézem az eget, s azon gondolkodom, hogy egy ilyen porszemnek mint amilyen én vagyok, mit kéne tennie?!? Gyakran ködös tekintettel, leplezve érzéseimet komunikálok emberekkel.. Pedig legbelül marcangol valami ismeretlen.......

2016. nov. 12. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért??
2016. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a köptető?
2016. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pff...egészen biztos nem vagy te olyan "állati jó pasi", ha ennyire nincs önbizalmad főleg, hogy pofonok százait kaptad, ahogy írtad. Az állati jó pasi ismertetőjele, hogy akármilyen visszahúzódó, de néhány csaj már leakasztotta élete során legalább egyszer és semmi esetre nem kap pofonokat (a szolid visszautasítás nem annak számít). Persze egy privátban küldött képpel meggyőzhetsz az igazadról és akkor elismerem, hogy tévedtem.
2016. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugi senki sem fog rád gerjedni hiába írod, hogy egyedül forgolódsz a franciaágyadban te 'állati jó pasi' xD
2016. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Nézem az eget, sétálok a kutyákkal..."


[link]


Ettől majd helyreáll a lelki békéd.

2016. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Állati jó pasi..aha :D
2016. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hiába jó pasi, lehet, hogy személyiségre nagyon nem stimmel vele valami, pl. kicsit bolond, ez ijesztő tud lenni. Szóval nem csak a külső minden.
2016. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha "állati jó pasinak" tartod magad, talán mégis szorult beléd valamennyi önbizalom :)
2016. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most is csak ülök a kocsimban, és nézem a csillagokat, s arra gondolok, miért vagyok ennyire borús, s kedvtelen.. magányos..árva.
2016. nov. 27. 19:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Meggyötört..
2016. nov. 27. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!