Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a 30-as egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a 30-as egyedülálló férfiak szinte esélytelenek a nőknél?

Figyelt kérdés
Magamból kiindúval ezt tapasztalom és a korombeli ismerőseim is erről panaszkodnak. 33/F

2016. nov. 13. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagy gazdag + nem vagy jóképű, akkor esélytelen vagy nőknél.
2016. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok, de nem panaszkodok, hanem örülök magamnak, hogy (még) nem volt részem X+1. válásban...
2016. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem, egyáltalán nem igaz. A kornak semmi köze ehhez. De még a kinézet is a kisebbik hányada a dolognak. A nagyobbik a személyiség. Én jó pár éve voltam sikertelen a nőknél (6-8), mikor kicsit "gázos" / depressziós, gondokkal teli időszakom volt, alacsony önbecsüléssel. Azóta ez változott, 30 körül már egész jó volt, és most pedig már egyáltalán nem panaszkodok.


33F szintén

2016. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Most ne haragudj, de a korod a legkevesebb, ami miatt nincs esélyed a nőknél. Oké, hogy a belső fontosabb, de szted hány nő vonzódna egy deformált arcú, nagyon durván kövér, elfolyó pasihoz? Plusz emellé még kérdés, hogy a saját külső-szinteden keresgélsz-e, vagy csak a vékony, szép lányokat hajtod.


Amúgy a '30-as pasiknak nagy keletje van, a '20-onéves és a '30-as korosztály is őket keresi leginkább, mert jobb esetben mér érettebbek és egzisztenciájuk is van.

2016. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Itt nem a koroddal van a baj,hanem a súlyoddal.

Lehetnél 18 éves is,az se számítana semmit.

Egy 40-es is hamarabb talál magának partnert normál testsúllyal.

2018. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Már miért lennének? Én nem ezt látom a környezetemben. Sok ismerősöm pont a 30as éveiben jött össze valakivel, és nem is milliomosok, sem szuperszexi alfahímek.


Kérdés, hogy kiknél próbálkozik az illető, nem lő-e nagyon a saját kategóriája felé (igen, elvben hülyeség a kategorizálás, de ha a mélyebben fekvő dolgokat nézzük, bizony van oka... pl. egy elhízott csóró gyári munkást valszeg vissza fog utasítani egy szuperfitt szupercsini modellalkatú hölgyemény, mert semmi közös nincs bennük, csak annyi van, hogy a pasasnak feláll rá a farka, ami egy párkapcsolathoz édeskevés), hogy és hol próbál ismerkedni (társkereső felejtős, ritka nagy férfitöbblet van és a női profilok fele kamu).

2018. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!