Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az egyetemista, csinos, szende kinézetű és egyedülálló csajokról, akik ilyen képeket töltenek fel facebook-ra?

Figyelt kérdés

Rengeteg dekoratív, szép csajnál látom, hogy több ehhez hasonló képeket raknak fel az oldalukra és szinte mindegyikőjük egyedülálló, legalábbis az adatlapjuk szerint: [link]

[link]

[link]

Ezek a képek mit árulnak el az adott lány személyiségéről? Miért töltögetnek fel ilyen képeket? Még azt sem lehet mondani, hogy bunkó, tanulatlan r*****ok, mert kivétel nélkül egyetemisták. Az ilyen lányoknak milyen a párkapcsolati életük és ha olyan szépek/csinosak, akkor miért egyedülállóak? Ezen az oldalon többször olvastam már, hogy 8-9/10-es csajok simán kaphatnak pénzes és jóképű pasit, nekem mégis úgy tűnik, mintha ezek a lányok ideálokat üldöznének, de a vágyaik nem teljesednek be és ebben a formában teregetik ki a személyiségüket a világnak, hogy lássák, ők milyenek, mire vágynak. Ti mit gondoltok erről?



2016. okt. 12. 22:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Varjak a hodolokat, akik nyaljak majd a segguket. Ennyi az egesz. Minden csajszika one million rosesrol es big motionrol almodik.

22/L

2016. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Az iskola végzettség nem egyenesen arányos az intelligencia nagyságával.
2016. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvánvalóan nem állami támogatottsággal tanulnak egyetemen :) Gondolom ezzel, mindent elmondtam :D
2016. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Az ideálok kergetése mellett persze hogy pénzes pasit várnak (ebből nem engednek), hiszen nem Dáciában van az virágcsokor például. Bár az is lehet hogy olyan képet nem találtak a neten... :)
2016. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
6%
#1 akkor gondolom te sem vagy kivétel :)
2016. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki talál gyorsan párt, az én ismerősöm helyes, csinos,okos, tanul, nyelveket beszél és egyszerüen nincs barátja. Szeretne, de valahogy aki tetszene neki azzal nem sikerül és akik meg nem tetszenek neki azzal meg nem akar.
2016. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

5.: biztos ezert vagyok a parommal, aki meg a szuleivel el mett nincs penze elkoltozni es ragaszkodom, hogy felesben fizessuk a dolgokat, mert en is ilyen vagyok ;)

Elso hsz. voltam

2016. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
A pénz számít nekik, gazdag jómodú férfire vágynak. Persze az is igaz hogy manapság az ilyen képektől lesz menő valaki instán..
2016. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#6: Csak annyit árulj el, hogyha okos, nyelveket beszél és szeretne végre valakit, aki "tetszene" neki és a személyisége is tökéletes (bár utóbbit nem tudom manapság hogyan kell érteni), akkor mégis milyen célja van az ehhez hasonló képek megosztásával, ahol egy 20 dolláros rózsacsokor van elhelyezve egy 80-160 ezer dolláros (típusfüggő) Porsche Cayenne PDK váltója mellé vagy a feminizmus céljait meghazudtoló képen megbilincselt csaj miért szeretkezik egy pasival az igaz, őszinte szerelmet szimbolizálva? Nem kicsit paradoxon.
2016. okt. 12. 22:56
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene posztolnia? Átlőtt szívet nyilacskával?
2016. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!