Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nők nem lesztek ti hatalmas gondban ha brutálisan sok az olyan pasi akinek még 25-30 éves korára sem volt b nője?

Figyelt kérdés
Értsd szűz mint az olíva olaj. Az értékelhető v jó pedig már elkelt.

2016. nov. 15. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan nem értem a kérdést. :o

30 éves nő vagyok. Miért lennék én gondban amiatt, hogy a 25-30 éves pasik 0,01%-a még szűz?


Viszont mondok neked én is egy szépet: az a brutálisan sok pasi, aki 25-30 éves korára még szűz, mint az olívaolaj, ne csüggedjen! Tökéletes alapanyagok olyan baleknoknak, akik felnevelik a 30 éves korukra elvált, kisgyermekes anyukák porontyait! :)

2016. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

Eléggé felszínesek vagytok. Azt hiszitek, hogy a férfiak alá vannak rendelve a nőknek csak mert teljes életet csakis párkapcsolatban lehet élni.

Nekem amíg volt barátnőm sokkal stresszesebb volt az életem. Sajnos elhitette velem, hogy nélküle semmit nem érek és, hogy jobbat soha nem kapok. Szaladtam is mint egy kutya utána és lestem minden kívánságát egész addig amíg megelégeltem és kirúgtam. Jelenleg 27 vagyok, szingli és élem az életem. Majd talán 30 éves koromban fogok egy elvált anyukát és nyugodtan folytatom az életem. Addigra felépítem a karrierem (amúgy már most van egy jól fizető állásom) és csak röhögök a sok csajozógépen akik azt hitték fiatal korukban, hogy csakis a pun*iról szól az élet és 25 évesen megházasodtak.

Pont az fáj nekem, hogy a 30-as nők mit fognak csinálni.

2016. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

#13


Ahogy azt Móricka lképzeli. Jön 30-as elvált nő és pár év múlva jön a válás és viszi magával amit felépítettél addig :D

2016. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze mert egy gyerekes anyának nincs jobb dolga csak, hogy váltogassa a férjeket és perekre járjon. Nameg ha van egy kis eszed csinálsz házassági vagyonjogi szerződést. Csak hát vannak akik csak annyira okosak mint Móricka.
2016. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Jah, meg a válás mindig benne van a pakliban nem csak ha 30 év felett házasodsz...sőt nagyobb az esélye ha fiatalon teszed.
2016. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

#15


Ha viszont rájönnek, hogy nincs mit kisajtolni tőled, akkor nem sokáig lesznek veled. Vagy Te lehetsz a balfék férj, akitől kapják a pénzt, és mikor mész melózni ugrik is be Abdul az ablakon...

2016. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kevesebb szappanoperát kéne nézni...de azért értékelem a klpzeleterőd.
2016. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Taushi ***** válasza:
#8-as sajna marhára igazad van.
2016. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha egy pasival 25-30 éves koráig nem foglalkoztak a nők azután sem fognak.

Nem is látják őket.

A gondjuk abból van, hogy a jók már elkeltek, de ez a két kategória között óriási a szakadék.

2016. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!