Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a pasi egy hatalmas csalódás után fél egy újabb kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Fél kapcsolatot kialakítani, nem bízik senkiben, fél, hogy ugyanolyan csalódás lesz annak is a vége?
2015. júl. 16. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég sok pasi van ebben a helyzetben!
2015. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, velem most pontosan ez van.

19 éves vagyok, orvosi egyetemre készülök. Életem nagy szerelme utasított el és úgy érzem soha nem lesz már senkim az életben, mert nem fogom tudni őt elengedni végleg. Nem vagyok csúnya, lehetne és lehetett is volna más, de egyszerűen félek és nem akarok mással senkivel sem semmit. Talán évekig is eltart, nem tudom.

2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen, csak a filmekben. Ez szimpla illuzió, neked és neki is, egy szerep amibe beleéli magát. Te pedig amilyen buta vagy részt veszel a játékban.

Ez a játék pedig nem más, mint az uralkodás első lépcsője.


Ha nem akar kapcsolatot, akkor nem akar, nincs vele több dolgot, mondd neki viszlát.

2015. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem csalódás de alapból nem bízok senkiben,nem is tudom minek kéne? legjobb ha más se teszi,mindig legyen B terv
2015. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jelen!

Sajnos elég nagy csalódás ért. Szeretnék egy új kapcsolatot, csak kicsit tartok az újbóli csalódás miatt. De aki mer az nyer.

21/F

2015. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

(Ha te nő vagy és vársz rá, nem biztos, hogy ez az oka, amiért nem jár veled.)

2015. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok még egyszer csalódni MAGAMBAN. Borzalmasan félre tudok ismerni embereket, így nem nyitok a nők felé. Felületesen sok mindenkivel el tudok beszélgetni, de komolyabban, hogy közeledjenek felém, azt nem engedem senkinek sem. Jobb így a nőknek is, meg nekem is.
2015. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szerintem meg ez az oka. a nyakamat teszem rá.
2015. júl. 16. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Ördögi kör ez inkább.
2015. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mire érted, hogy ördögi kör?
2015. júl. 16. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!