Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért általánosítanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért általánosítanak az itteni felhasználók?

Figyelt kérdés

Hogy ha átlagos vagy csinos lányt akarsz akkor legyen jó külsőd, vagy legyen pénzed, egy csúnyább kövérebb vagy alacsony pasinak pénz nélkül nem lehet átlagos barátnője stb stb....

Nem tudom miért gondolkodnak így az itteni felhasználók ugyanis a való élet egész mást mutat? Melyik dimenzióban élnek az itteni felhasználok?


Egyáltalán nem provokatív kamu kérdés akar ez lenni, hanem tényleg érdekel, hogy miért gondolkodnak így.....


2016. nov. 15. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Muszáj valamire ráfogni a tehetetlenséget.
2016. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy az egyes Írja! + begyepesedett " kamu eredeti gondolkodásmód él" de nem csak itt.
2016. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Azért nagyrészt megfigyelhetőek ezek a dolgok, nyilván nem igazak mezek minden nőre/szituációra, de elég jelentősek ahhoz, hogy akár le is lehessen így írni, ha csak röviden össze akarja az ember foglalni a leggyakoribb helyzetet.


Bár a fenti állítással nem értek egyébként egyet, mert a szépségnél, meg a pénzél sokkal fontosabb a jó szociális érzék, a magabiztosság, a népszerűség, a lazaság.

Akik ezeket írják, nekik sem azért nincs barátnőjük, mert rondák, vagy szegények lennének, hanem mert ők sem (ahogyan én sem) rendelkeznek nagy baráti körrel, nem kellően szociálisan kalibráltak, vagy nagyon introvertáltak, és csak szinte a neten vannak próbálkozások. Nálam is ez a bukó, mivel nekem tulajdonképpen nincsen olyan szociális köröm, ahol lányokkal tudnék ismerkedni, márpedig az emberek nagyrésze a szociális körében ismeri meg a párját.

2016. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Mert s.egghülye az emberek 90%-a. És itt is ilyenek vannak. Sokszor már nincs is kedvem feljönni ide, mert már viccnek sem elég komoly az oldal. :(
2016. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

#4

Hát akkor nem jössz fel. Úgy csinálsz, mintha kötelező lenne.

2016. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Mert amíg vékony voltam, igénytelenül öltözködtem, nem adtam magamra, nem voltam bátor és kezdeményező, addig nem volt sikerem a nőknél.


Mióta izmos lettem és szálkás, igényesen öltözködöm, adok a higiéniámra nagyon és tökös, kezdeményező, jó dumás vagyok, azóta nagyon sikeres vagyok a lányoknál.


Általam tapasztalt valóság, tudod.

2016. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
csak #4 viccnek azért jó ez a gyk. neee csináld már .minden nap kötelező megjelenés van,ha esik ,ha fúú
2016. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
ha a pasinak nincs humora és egy beszükült gondolkodású begyöpösödött fa..,akkor baszhatja a pénzét,külsejét,mert számomra unalmas ember,és nem kéne akkor sem ha álompasi kinézetre.
2016. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
#8 ne csináld a cirkuszt Vikyyy. egy marék dollárért se kéne egy gyepes?
2016. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

ja a való élet mást mutat. 11 évig jártam egy lepukkant kocsival. kutya nem szólított le.


Céges autóval 1x jártam pesten, és hopp véletlen valaki rajtam keresi a nem létező kutyáját, a másik meg a pontos időt kérdezi meg tőlem, mikor ott a kezében az ájfon.


Pusztán a véletlen műve.

2016. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!