Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy szeretett titeket valaki, de nem éreztetek viszont, aztán később ti szerettetek belé, amikor meg ő nem akart már összejönni?

Figyelt kérdés

Miért ilyen hülyén jönnek ki a dolgok?

Hogy létezik az, hogy olyan embert szeretek, aki hónapokig ott volt az orrom előtt. Ráadásul egy hét múlva elutazik több hónapra külföldre és így nem fogom látni.


2016. nov. 16. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony,hogy volt. Életem nője kb. azóta, 1 évig szerelmes volt belém próbált kialakítani kettőnk között egy párkapcsolatot de én valahogy folyton elutasítottam....aztán totál megszerettem mikor kicsit közelebb engedtem magamhoz, ez 2 évvel ezelőtt volt és habár már az az érzés nincs meg,de a tűz az nem múlt el..
2016. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2016. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt.
2016. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt.. Lett belőle egy - mikor külön voltunk minden okés - mikor együtt semmi sem. Majd egy szakítás.
2016. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2016. nov. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!