Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túl szép lányokat nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl szép lányokat nehéz meghódítani egy átlagos férfinak?

Figyelt kérdés
29f

2016. nov. 18. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2016. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Igen, mert gonoszak vagyunk, és senkivel nem állunk szóba. Csak, ha 3 diplomád, négy lakásod és 5 autód van.
2016. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz, de nem lehetetlen. Mondjuk ha 29 évesen felteszel egy ilyen kérdést, akkor neked nagy valószínűséggel nem fog menni.
2016. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Fogd fel úgy, hogy egy 10-es pista csak egy 1es és egy nulla. Úgy a könnyebb ;)

30/f

2016. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
A nem túl szép lányokat is nehéz meghódítani egy átlagos férfinak, mivel nekik is csak a legjobban kinéző férfiak kellenek.
2016. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Aki feltesz ilyen kérdést, az ne is próbálkozzon.

Aki viszont nem kérdezősködik filózik ezen, hanem belekezd, annak igen, sikerül.

2016. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én jól nézek ki és nekem most megtetszett egy átlagos pasi, de a pasi meg nem mer kezdeményezni.. Most teljesen elbizonytalanodtam, lehet nem akar megismerkedni velem, vagy fél!? Tehát egy átlagos férfi és probálkozzon egy csinosabb, szép lánynál, legalább probálja meg.
2016. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7, igazán segíthetnél neki. magaddal is kiszúrsz, ha csak ölbe tett kézzel várod.
2016. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Lehet csak te gondolod tul szepnek es mas nem, mindenesetre ami biztos, hogy a szep emberek nagy altalanossagban elegedettek magukkal es nem akarnak tulkompenzalni azzal, hogy nagyon szep part akarnak, ugyh ezert latni gyakran, elsore nem osszeillonek tuno parokat.


22/f

2016. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

"Aki feltesz ilyen kérdést, az ne is próbálkozzon.

Aki viszont nem kérdezősködik filózik ezen, hanem belekezd, annak igen, sikerül." Nahát! Szakasztott én is ugyan ezt álmodtam, hogy egy átlagos férfinak esélye van a túl szép lányoknál.

2016. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!