Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 22 éves férfiként még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves férfiként még nem volt párom, sőt igazából még barátaim se akkor nem is lesz már párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de elég nagy szerencse kell hozzá. Sajnos szinte 0 szociális kör mellett esélytelen valakit találni, legfeljebb csak a netes bohóckodás marad, ami fityinget sem ér. :/
2016. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is elég nagy hátrányban érzem magam emiatt, remélem változik, próbálkozok, de nyilván nincs olyan rutinom, mint annak, aki már 15 évesen csajozott, és ezt a lányok sajnos meg is érzik. 23/F
2016. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs szociális köröd, akkor tényleg csak a netes ismerkedés marad. Ami azért fos, mert 7-8x annyi a férfi társkereső neten mint a női, így egyrészt nagyon ramaty esélyekkel indulsz, másrészt meg ez egy személytelen, nehéz ismerkedés. Én is hasonló helyzetben vagyok, megírhatnád priviben merre laksz, és ha esetleg pont itt mint én akkor eljárhatnánk együtt csajozni, sokszor egy csajozótárs kincset ér.
2016. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor sajna már nem lesz.
2016. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
22 évesen nem lehet szociális kört kialakítani, mert nagyon nehéz. Kevés a munkahely, az embereknek sok gondjuk van, nem foglalkoznak már ezzel a dologgal. Jó munkahely kell ehhez, de az meg ritka mint a fehér holló. Az esti sulikkal is az a baj, hogy oda is már körök mennek be, nem ott alakulnak.
2016. nov. 19. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 27 éves férfiként még nem volt párom, sőt igazából még barátaim se akkor nem is lesz már párkapcsolatom?
2016. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
22 évesen egy éretlen félkölyök vagy, hogy a p-csába ne tudnál baráti kört kialakítani??? Ennyire piszkosul fiatalon miért csinálsz úgy, mintha 70 éves lennél lmao :DDD Azért nincs csajod, mert egy 50 évesben több életerő van, mint benned no offense.
2016. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!