Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 31 éves férfiként csak 4 középhosszú. Vagy rövidebb párkapcsolatom volt (1-1.5-2 év) és soha nem volt belém egyik sem igazán szerelmes, csak jó volt nekik velem?

Figyelt kérdés
Voltak egyéjszakások is, de azt már kihagynám. A 4 kapcsolatom nem volt hosszú, egyik lány (huszonévesek) sem érzett sokat irántam, de tetszettem nekik, jó volt velem lenniük. Másba meg rögtön beleesnek, sok évig együtt vannak. Persze pontosan tudom, hogy a szerelem független a fizikai vonzalomtól, mert mind a 4 nő elmondta, hogy sokkal jobban nézek ki a volt párjuknál, mégsem jött egyik részéről sem az az elsöprő érzelem felém. Nekem viszont voltak komolyabb érzelmeim feléjük. Komoly viszonzás soha nem volt. A szerelmet pedig nem tudom sajnos (rájöttem) kiváltani egyetlen nőből sem, bármit is tettem (szexuális téren, emberileg, esetleg anyagilag stb.). Ezért fáj ez nekem. Nem tudom hogyan lehet egy nőben szerelmes ébreszteni. Szerintem ez csak jön és kész, nem lehet igazán kihozni a másikból, vagy már nem tudom,. Mindenesetre ez nekem elkeserítő, hogy sosem tudtam egyikből sem kihozni. Azóta kicsit görcsösen állok a kapcsolatokhoz, hogy úgyis elhagy, mert nem lesz szerelem.
2016. szept. 22. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdésnek is ne állj ilyen negatívan hozzá!

Másodszor meg minőségi időt kell együtt tölteni mielőtt még testiség lenne. A 31 éved alatt biztos volt pár csaj aki beléd volt esve, csak vagy te nem vetted észre vagy valami biztos volt.

2016. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy mit csinálj? Nem azért, de ez elég szép tapasztalat, semmi miatt nem kellene aggódnod.


Nem szabad a múlton rágódni, de ha tudtad, vagy legalábbis nem érezted rajtuk, hogy szeretnének igazán, kár volt velük maradnod.


Én is azért vagyok egyedül,mert szerelem nélkül már nem akarok senkivel sem együtt lenni.

29N

2016. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én majdnem egy évtizeddel fiatalabb vagyok, de lényegében ugyan így vagyok ezzel. Kedvelnek, meg el vannak velem, itt ott szexet is ki tudok vagy tudnék hozni, de azt hogy belém szeressenek nem sikerült eddig. Volt olyan aki konkrétan megmondta, hogy nem tudna belém szeretni, de ettől függetlenül elég jól elvoltunk. Most is van egy érdeklődő, de szerintem őt sem a szerelem hajtja, ezt abból gondolom, hogy nemrég még egy másik srácról beszélt nekem, most viszont hozzám teper. Nem tudok normális párkapcsolatot összehozni így. Pedig egyik sem bulis ribi volt eddig akikkel szóba álltam.
2016. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2016. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt nekem is olyan, hogy 3 alkalommal együtt voltam a lánnyal szexuálisan. Jó volt neki is a szex, látszott rajta. De a végén elmondta, hogy nincs meg a kémia, így hiába jó a szex, nem kell neki a folytatás.
2016. szept. 22. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
tipikus probléma, hogy nemigazán sejted mit szeretnél egy kapcsolatban... lehet ki kéne deríteni, hogy milyen lányra van szükséged.... ki mellett érzed magad igazán jól stb
2016. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!