Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy nőnek egyáltalán nem megy a párkeresés, már a konkrét keresésnél is elakad és még egy randit se tud összehozni?

Figyelt kérdés
Lehet valahogy változtatni a dolgon, vagy aki ilyen, az ilyen is marad?
2016. nov. 19. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, de én srácként vagyok ugyanígy...
2016. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek ilyen csajt, és totál gáz. Az ő hibája speciel, az, hogy annyira nem ad pozitív jelzést senkinek, mindenre egy soros választ ír, még annyit sem, nem tud témát felhozni, vagy nem is akar. Egyszerűen hiába próbálkoznak nála több ezren társkeresőn, még a legkitartóbbak is letesznek róla egy idő után, mert tényleg ezzel a passzívságával mindenki joggal azt hiszi, hogy nem akar komolyan ismerkedni. Lehet tényleg így is van, de ez már az ő problémája.
2016. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nos, külsőtől is nagyban függ, meg a kisugárzástól. Melyik résznél akad el a dolog?
2016. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annál a résznél, hogy olyan sincs, aki érdeklődne irántam. Alapjaiban halott az egész dolog.
2016. nov. 19. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
#4 regisztrálj egy társkeresőre, egyből lesz pár olyan aki érdeklődik irántad. Onnan már csak szűrni kell a bunkókat.
2016. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy túlzottam "beleszürkülsz" a tömegbe. Lehet olyan a tekinteted, öltözködésed stb., hogy senkinek se jut eszébe megszólítani, vagy egyszerűen keveset lehetsz olyan helyen, ahol férfiak úgy érzik, ismerkedhetnek veled. Ezek csak tippek, nem tudhatjuk. De társkereső oldal megoldás lehet...
2016. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Azt mondanám, hogy ilyen nincs. De ha mégis, akkor mesélj magadrol nekem. Küldj egy képet. Beszélgessünk egy picit. (Priviben!)
2016. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!