Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet túlélni egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni egyedül?

Figyelt kérdés

27/N vagyok. Akármennyire próbálom elválasztani a munkámat a magánéletemtől, nem megy. Jó vagyok a területen, amin dolgozom, de kényszerpálya. Dolgozni viszont muszáj, másképpen nem élnék meg.


Tökéletesen reménytelen, hogy párt találjak. Jártam edzeni, próbáltam bulizni, társkeresőztem, de nem jött össze semmi. (Bent a munkahelyemen főnök vagyok, kint szeretnék nő lenni, egyenrangú kapcsolatban élni valakivel…)


Eddig keresgéltem és egyensúlyoztam valahogy: próbálok a szabadidőmben sokat lenni a barátaimmal, mindig emberek közé menni, meghallgatni őket, sokat beszélgetni, de ez sokszor a munkám rovására megy. (Ha éjfélig vigasztalsz valakit, akinek összetört a szíve, másnap nem tudsz telejsíteni.) Ha fordítanék, és a munkát helyezném előre, szép eredményeket érhetnék el, de nem lennének barátaim.


Azt hiszem, lejárt az időm. Hacsak nem nyerek a lottón, akkor harminc éves koromig nem nagyon változik a helyzet. (Egyébként egyedül élek, önálló vagyok, nem a szüleim tartanak el.) Aki viszont addig nem talált párt… az ki tudja, fog-e már…

Nektek mi lenne a taktikátok erre a helyzetre? Hogyan élnétek túl?


2016. nov. 24. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdés: mikor akarsz gyereket meg házasságot, ha egyáltalán akarsz?

Azért kérdem, mert én még csak 25 vagyok, és amiatt nem 'merek' nálam 1-2 évvel idősebb nőkhöz közeledni, mert úgy gondolom, ők már 1-2 éven belül akarnak, nekem meg azért kéne 3-4 év, mire úgy érzem, eljutott odáig egy kapcsolat - amúgy semmi bajom nem lenne a korkülönbéggel. Nyilván nem vonok belőled statisztikát, de ha már itt vagy, gondolom megkérdezem :D


25/F

2016. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nem mondod :D ***** válasza:
25 éves vagyok és én már most úgy érzem, hogy lejárt az időm...persze ez nem így van, de ezt az érzést nem lehet csak úgy befolyásolni. Próbálom lekötni magam valamivel mindig, dolgozom, kihasználom a szbadidőmet is, amennyire lehet....és persze boldog vagyok azzal amim, van, de azért hiányzik az, ami nincs...egy társ. Szerintem mindenkinek kell valaki, akivel kölcsönösen támogathatják egymást és akivel megoszthatsz jót és rosszat. A gyerekvállalás majd elér akkor is, amikor "lecsillapodtak" a kedélyek, úgy kb. 30 fölött.
2016. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán egyedül túlélni, de én egyre inkább kezdem elfogadni a helyzetet. Persze a lelkem mélyén nekem is hiányzik egy társ, akivel igazán szerethetnénk egymást, ahogy #2es is írta. De hát ez van, az én személyiségi adottságaimmal esélytelen ismerkedni, csak nagy szerencsével lesz valakim. Na meg nagyon kevés olyan lány van sajnos, akivel meglenne az a bizonyos összhang.
2016. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy elveszlek, de még csak egy válaszra sem méltattál.
2016. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem találhatsz társat magadnak,ne aggódj még fiatal vagy.

Ismerkedj sok helyen élőben-neten egyaránt és majd lesz társad ne aggódj,sok sikert szerencsét kívánok neked!


Társat találni nehéz dolog nem megy egyik napról a másikra

valakinek könnyebb,és valakinek nehezebb,szerencse dolog,szerencse is kell hozzá!

Sok szerencsét! 30N

2016. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
SOkat megyek egy nap kocsival a munkám során. Ha gondolod beugrom érted valamikor és kocsikázhatnánk egyet meló után. :D Írd csak meg szépen priviben, melyik településen élsz :)
2016. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a helyzeted. Az hogy kényszerpálya a meló, szívás tényleg, de ott a sok előny is... barátok, önálló lét, szingliség. Nagyon sok előnye van a helyzetednek. Kockázatos változtatni, de megértelek, hogy bele lehet unni mindenbe :)


Én mindenképp hagynám, hogy a történetemet a sors alakítsa. Azaz jól érezném magam úgy, ahogy vagyok, de nyitva hagynám a kapukat. Aki szeretne a történetem részese lenni, az nyugodtan lépjen csak be hozzám, és akkor jöhetnek a közös élmények és a többi :)

2016. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a munkám jó pálya, élvezem nagyon. (Várom a kövezést).
2016. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! idézet: "..Hacsak nem nyerek a lottón, akkor harminc éves koromig nem nagyon változik a helyzet. .."


Ezt kutya legyek,ha értem! Ha nyersz a lottón,akkor változik a helyzet? Tehát akkor sok pénzed lesz és akkor lesz pasid? Tehát a pénzedért lenne pasid?


A másik lehetőség mi van ha nem nyersz a lottón? Akkor 30 éves korodig nem változik semmi.Ezt írtad. Eddig stimmel.


De ha nem nyertél a lottón (30éves korodig nem változik semmi)...és utána mi fog változni?


Tehát 31 éves korodtól mi változik meg?...és 32 évesen?...és 33 évesen? Akkor már megváltozik valami?

2017. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!