Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen az a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az a szex, amivel le lehet venni a lábatokról?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban vagyok egy férfival, szeretném, ha le tudnám nyűgözni, ha eddig még nem történt volna meg.

Ezért szeretnék tanácsokat kérni tőletek.

Azt is tudom, nem feltétlenül a szex adja meg, amire vágyhat...de jelen esetben igen.


2016. júl. 22. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ha az arcomba tolnád a lábad, az engem lenyűgözne
2016. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a pasidat, te tudod, milyen a habitusa, miket szeret. Legyél szenvedélyes, odaadó, bevállalós abból baj nem lehet. :)
2016. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Pffff...
2016. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Diavolino44 ***** válasza:
59%
Ha meghivod egy alkalomra a barátnődet. Akkor elvennelek feleségül. :D
2016. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Gondolom az ÉLVEZETES keféléssel lehet pl. engem levenni a lábamrol...Másfélével ugyan hogyan?
2016. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Olcso vagy ingyenlotyo

Minek lenyugozni azzal lenyugozod ingyen adod.

2016. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mary1752 válasza:
80%
Miert kell ilyen gorombanak lenni ? Ingyen lotyó -,- ez milyen már !
2016. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó előtti egy másik Univerzumban èl ahol a szexet csak árusítani lehet a nő rèszèről,azt nem tudja felfogni hogy èlvezetből szexel a nő,nem a pínzèrt. Ugye eltalálták?!?
2016. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6os, hátha téged csak így tudtak lenyűgözni, akkor eléggé tudom sajnálni az élményhiányaid. :D én nem erre voltam kíváncsi. de köszönöm a te válaszod is, úgy mint a többiekét ;) jöhet még :)
2016. aug. 25. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Baratnőd/haverja vagy mind2 bevonàsa is jó! De ha ugy lec...hogy mindkét lába beleremeg és lenyeled akkor biztos értékeli. Vagy megkìnálod a popsiddal és eljàtszod, hogy élvezed. Ja ami nekem bejönne arra ébredni hogy a takaró alatt valaki dolgozik rajtam. Ami régen nagyon bejött lány szoknyában ràműlt a parkban. Szoknyát eligazgatta ne làtszódjon semmi ugy tett mintha csak csókolóznànk közben aprókat mozgott rajtam szó szerint robbantam mint a dinamit.
2016. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!