Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi megszenved a maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megszenved a maga erejéből állit elő mindent, a nő meg készen kapja a dolgokat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 09:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2016. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem kaptam eddig semmit készen. Ha kaját rendelek, azt igen.
2016. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Hát ja, rengeteg férfi lemegy pincsikutyába a pina ígéretéért, de általában pont ők nem kapnak lófütyit sem.
2016. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Én azt vettem észre hogy egy lány, még aki nem is olyan okos, csak mert jól néz ki..

idő során kapcsolatokba megy bele, él át, tapasztalhat dolgokat, Mig egy normális férfinek semmi ilyene nincs, sőt még ki is nevetik, igy ő nem élhet meg ilyen dolgokat. Én pl 20 évesen Nem ülhettem be egy pihe puha Bmwbe, nem Hivtak meg hogy lakásra költözzünk össze, nekem csak oda kéne mennem.. Most igy belegondolva, nagyon jó dolguk lehet a mai lányoknak.

2016. nov. 25. 09:50
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Ez valóban kívülről így néz ki. Mivel a nőknek kevesebb a lehetőségük és többet kell küzdeniük mindenért, így eleve hátránnyal indulnak. Ha gyereket szülnek, akkor amit addig elértek a munkahelyen, szinte semmivé válik. A gyes, a kiesett idő miatt. Aztán gyerekes anyát nehezebben vesznek fel, nem tolerálják, ha beteg a gyerek sűrűn, hogy nem tudja megoldani a túlórákat.... Az apa közben építi a karrierjét, csak a munkára tud koncentrálni, nincs gondja rá, hogy a gyerekért kell mennie, hogy mi legyen a vacsora.... Ugyanazon a munkahelyen ugyanazért a munkáért egy férfi több fizetést kap, mint egy nő. Mert a nő nem ér annyit, mert elmehet szülni, gyerekkel táppénzre, elkéretőzik az óvodai/iskolai programok miatt....Válás esetén a nő gondja marad a gyerek/gyerekek, a férfi meg egyedülállóként folytatja az életét.

Ezekbe sosem gondolunk bele. Könnyű mondani, hogy a férfi teremt elő mindent, de ha a nő nincs ott, a háttérmunkát ki végzi el? És kiért akarna olyan sok mindent megteremteni egy férfi, ha nem a gyerekeiért, a családjáért?

Tehát szerintem ez az összehasonlítás butaság, mert a kettő nem szétválasztható.

2016. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Majd rád gondolok, ha beülök a pihe puha bmw-be, te meg rám, amikor a szülőszobán leszek.:D

A természet mindig kiegyenlít.🙋

2016. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Bár így lenne.

2016. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szerintem még egy férfi is képes saját gyereket felnevelni, ezek nem olyan hatalmas nagy dolgok, csak ez lett a társadalomban, Önsajnálkozás nőkről hogy jaj milyen nehéz, olyan dolog amit eddig sose csinált, és ezt felfújni hogy mennyire nehéz.. Pedig ez az élet, férfiak nagy része már megküzdött ezzel. Most az hogy letörik a nő mükörme és belehal a fájdalomba meg h úristen mi történt.. az szerintem csak edzettség kérdése. Ezért nem jó hogy a nők többsége rá vannak nevelve, hogy minden szivárványból van meg pihepuha legyen, ki van nyalva a seggük a kényelemért. De ha történik valami akkor ők azt nem.. Férfi dolga.. valójában csak a felelősség alól futnak ezek a nők. Aztán lehet szidni mindenki mást, meg önsajnálkozni, át lehet csapni rbanc stilusba kavarni, hátha attól megoldódik meg jobb lesz
2016. nov. 25. 10:16
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Te nagyon frusztrált ember lehetsz.....menjel kezeltesd inkább magad,mert a kérdés is elég kretén, a kommentjeidről nem is beszelve!
2016. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

A szép nő. De ugyanígy a jóképű pasik is élvezkednek.


Soha nem ültem BMW-ben. Senkivel nem költöztem össze. Nem vagyok szép. De te csak azt tartod nőnek, aki szép, és eljutottunk oda, hogy nemhogy nem kap készen mindent a nő (anyukád is nő), hanem emberszámba sem veszed, ha nem elég csinos.

2016. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!