Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít már rohadtul hogy egyfolytában rinyálnak a pasik, hogy nem találnak megfelelő nőt, illetve hogy ők nem kellenek senkinek? Szánalmas ez a panaszkodás!

Figyelt kérdés

Az összes ilyen kisebbségi komplexussal, önbizalom hiányos, defektes idióta pasi itt panaszkodik gyakorin, illetve a való életben is rengeteg ilyen van.

Miért a nőket kell elmondaniuk mindenféle k.rvának, mert nem akarnak velük lenni? Miért a nőket hibáztatják a saját elfuserált életükért?

Miért nem bírnak tököt és személyiséget növeszteni ezek az emberek??? Mire jó az, hogy egyfolytában panaszkodnak, és mást hibáztatnak saját maguk helyett?



2016. nov. 24. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván kell valakire fogni a balfaxságot, ez tipikus emberi viselkedési forma.


Mindenki a hibás, de ők nem, mert brühühühü brühühühü...


Szokj hozzá, itt nagyrészt ilyen pasik vannak!


Minden nő k_rva nekik, de azért barátnőt akarnak.

Taps!

2016. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem inkább az a szánalmas,ahogyan a nők viselkednek manapság... csak azért,mert valaki nem született helyesnek,már esélyt sem adnak egy férfinak sem... csak 1 mp alatt elküldik őket melegebb éghajlatra.

Mindezt azért,amilyennek született valaki... volt beleszólása? nem.

Na ez a szánalmas...

2016. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

Hát igen úgy kell nekik, aki lúzer, az megérdemli, neki ez jár, ugye?

Egyébként én sosem szoktam elhordani a nőket semminek, nem szoktam senkit leribizlizni (kivéve az exemet szakítás után, de annak volt is alapja)

A baj ott van, hogy a jelenlegi, feminista rendszerben borzasztóan nehéz már ismerkedni, teljesen felborult a nemek közötti egyensúly.

És nem a nőkkel van a bajunk, sőt mi örülnénk igazán egy kedves aranyos barátnőnek, akit meg is becsülnénk. Ha nem ezzel az egésszel, hogy lehetetlen ismerkedni, a társkeresők húspiacok, bulikban szintén férfitöbblet. Egy lánynak csak válogatnia kell a jelöltek közül, miközben folyamatosan kapja a bókokat, az elismeréseket, míg nekünk férfiaknak kezdeményezni kell, tűrni a kudarcokat, és mellé még jópofát vágni, hogy mi mennyire életrevaló srácok vagyunk. Így ne csodálkozzatok, hogy ennyien vagyunk ilyen srácok, mert ez embernek egy idő után elmegy a kedve az egész az egésztől, mert egyszerűen nem éri meg az egész ismerkedés, mert nem térül meg, vqagy csak óriási a nagy szerencsével, amit viszont te nem tudsz befolyásolni (vagyis a lány választ, ahogy az exem is választott, nem az én kezdeményezésemet vittem sikerre)

És ha egy srác nem extrovertált, népszerű, jól szocializálódott típus, akkor tényleg nagyon kevés esélye van.


Egyébként ott van a nőknek az ilyen kérdései is hogy "Nincs normális pasi, vagy csak szexre kellek, a többi meg lúzer, meg különben is nem kérek privátot"

Az ilyeneket nem is értem, hogy bele szoktak e gondolni, hogy miért csak szexre kellenek azoknak a srácoknak, akik bejönnek nekik, miért van sok olyan srác, aki nem mer már kezdeményezni náluk, és miért zárkóznak el az ismerkedéstől.

2016. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Egy újabb szánalmas feminista kérdés. :')
2016. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Annyira szar, hogy senki nem akar velem lenni :'(
2016. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

csak itt panaszkodnak, és csak az alacsony véznák :)

még a dagik sem szoktak panaszkodni :D

2016. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem keljfeljancsi mind, hogy akárhányszor pofánverik mindig vigyorogva felkel. Van akit ez megvisel, mert van lelke is és az nem bír ki végtelen számú alázást.
2016. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

"Szánalmas ez a panaszkodás!"


És te kedves kérdező,te most mit csinálsz??Te nem veszed észre de ugyanezt........

2016. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
2es:Ugyanezek a pasik nem lehordjak mindennek azokat a noket,akik nem olyanok,mint Palvin Barbi-akarmelyik hires szep novel behelyettesitheto-,csak vakolat nelkul?
2016. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Kb minden hónapban más lánnyal találkoztam 2 éven keresztül és egyiknek se kellettem. Illetve csak 1-2 csúnya, kövér lánynak kellettem volna de azért egy minimális elvárásom nekem is van.

Most már van párom de több ezer km-re utaztam miatta meg sokat vártam rá, sok pénzem elment de megérte :)

2016. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!