Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi megszenved a maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megszenved a maga erejéből állit elő mindent, a nő meg készen kapja a dolgokat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 09:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mosolyogtam egyet és felvettek egyetemre, nem is kell tanulnom mert nő vagyok. Dolgoznom sem kell, mert női mivoltomból fakadóan mindent ingyen megkapok a boltban. Nem kellett szenvednem párkapcsolatért sem, mert csettintek egyet és 30 értelmes, hozzám való férfi terem a szobámban, nekem csak ki kell választanom egyet. ;)
2016. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha nőt neked kizárólag a fullos, 16-24 közötti luxusku.rvák jelentenek, akkor igen, így van.

De akkor ne sírjál te se!

2016. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

igazad van kérdező én is így látom

a csajok elég könnyen megkapják amit akarnak.

csak pár szép mosoly, illegetés, és már ott is vannak a szép lakásba, gazdag pasinál meg jó kocsiba.

míg nekünk átlag férfiként szívunk a melóban, és egyre nehezebb olyan lányt találni aki beéri az átlagossal és nem a rongyrázásra vágyik.

Nehezebb a nőknek? ugyan:

sokkal könnyebben kapnak melót...a legtőbb fejes férfi, és minden férfi csinos munkatársnőt akar, így sokszor akkor si felveszik ha nem ért abszolút az adott területhez.

utcán folyamatosan megbámulják, folyamatosan jönneka jelzők, önbizalma az egekben.

még neked férfiként mi jut: megkérded a lánytól a buszon hogy hány óra, mert lemerült a telod, és az a válasz hogy bocsi van barátom kopj le...

szülés?

na viccelj már: a mai nők döntő többsége császárt kér.

elérzéstelenítenek egy vágás gyerek kinn, összevarnak, szevasz. nem rosszabb egy vakbélműtétnél.

Oké a terhesség az nehéz szakasz, ott tényleg szenved aki olyan, de akkor emg álltalában még jobban felmagasztalja mindenki, és sokan túlzásba esnek és semmit nem csinálnak otthon se mert árt a babának...bla bla.

Talán tényleg vezetői meg magasabb karriert nőként sokkal nehezebb elérni, de átlagos munkát kiemelkedő pénzért módfelett egyszerű, különösebb mögöttes tudás nélkül.

Kismama:

vicc amit sok kismama manapság csinál: dombjam amgam hanyatt mert ő gyereket szült, nézzem jó szemmel ahogy bömböl előttem a gyerek, de nem foglalkozik vele, meg szaladgál a boltban esik kel, tör zúz, de anya ruhát próbál nem szól a ygerekre, én meg ha szóváteszem fel van háborodva, hogy ne neveljem a gyerekét...

2016. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Én azt hiszem megtanulok tengerészcsomót kötni és felkötöm magam. Bár ezt akár az itteni síróbrigád is megtehetné...

Komolyan nem unjátok még? Igen a nők pénzéhes csak p.inát szolgáltatni tudó gépek akiknek minden szép és jó és folyton csak rinyálnak (milyen szerencse hogy a pasik itt nem ezt teszik állandóan... mi is lenne akkor a világgal) És persze minden más nők elleni érveddel is mélyen egyetértek nőként sőt imádom hogy így gondolkozol és szívesen lennék a feleséged. Remélem minden vágyad kielégítettem és több ilyen kérdést nem teszel föl.

2016. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: "a legtőbb fejes férfi, és minden férfi csinos munkatársnőt akar" köszönjük, tehát a nők hibája ha a FÉRFIAK nem képesek eltekinteni a szexualitástól. Buta vagy nagyon.
2016. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek a tapasztalataid, akkor nem a megfelelő körökben mozogsz. Furcsamód életemben soha nem találkoztam még olyan nővel, aki sírt volna amiatt, mert letört a műkörme... talán mert nem ilyen nők társaságát keresem.
2016. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
36 vagyok. Se BMW-ben nem ültem soha, se oda nem költöztem senkihez, soha. Amim van, azt mind én értem el, önerőből, javarészt egyedül. Én nem tudom, te milyen bolygón élsz.
2016. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem ültem még bmw-ben (nem is akarok, okádék egy márka :D ), és nem költöztem a pasimhoz se, még gondolkozunk, hogy úgy csináljuk, hogy ő vesz házat én meg felújittatom, vagy pedig felesben vesszük és szép lassan újitgatjuk fel az évek során. Kb ugyanannyi megtakaritásunk van.

Az, hogy számodra csak a luxuskur>ák számitanak nőnek, az a te egyéni szociális problémád.


"sokkal könnyebben kapnak melót"

Hát ez embertelen nagy marhaság, bocs.

Tegyük fel, hogy munkáltató vagy, 2 jelentkező közül kell választanod:

1. jelölt (nő): ha fiatal, akkor benne van a pakliban, hogy el fog menni szülni. Évekre kiesik munkából, és nem rughatod ki. Ha nem olyan fiatal, akkor valószinűleg van gyereke, akkor nem fog túlórázni, szabira fog menni a gyerek miatt (betegség, programok, stb)

2. jelölt (férfi): dolgoztatható látástól mikulásig, nem fog szülni, potenciálisan nem ő marad otthon a gyerekkel, stb.

Melyiket vennéd fel? Melyik éri meg jobban?

Ha meg titkárnőnek a csinit választják a képzett helyett, az ne a női nem hibája legyen már, hogy szexista türhő a főnök úr :DDD

2016. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak ezek a gazdag pasik? Mert nem nagyon látok sokat.
2016. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyszer előfordul egy puhapöccsel és az azt hiszi így működik a világ.
2016. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!