Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egyes nők tök hamar megtalálják a párjukat társkeresőről és vannak akik mindig beleesnek a csapdába?

Figyelt kérdés

Van olyan nő ismerősöm, aki felment társkeresőre és egy hónap alatt bepasizott és boldogan élnek. De sok olyan nő ismerősöm van, aki mindig olyan pasiba jut, aki eltűnik, barátnője van, szexuálisan kihasználja stb....


Szerencse kérdése lenne csak ez? Vagy más oka is van ennek?


2016. nov. 27. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dologtól függ, szerencsétől, kommunikációs készségtől, emberismerettől. Van, aki hiszékeny, és van, aki nem. Erre a kérdésre csak általánosságban lehet válaszolni. Emberfüggő az egész és egy jó adag szerencse, továbbá az is számít, hol lakik az illető.

Készülj fel kérdező arra, hogy jönnek majd a válaszok a kérdésedre a magányos szűz férfiaktól, akik szerint a társkeresőkön minden nő válogathat kedvére és rövid időn belül mindegyikük párt talál, de a kedves, rendes pasiknak még válaszolni se hajlandóak.

2016. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi szerencse nincs amelyik női ismerősöd hamar talált társat ő lehet hogy, tett érte és nem csak várta hogy, írjanak neki na meg persze nem az álom modell pasi levelére kéne várni és esélyt adni másoknak is de lehet hogy, tévedek.
2016. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség,énse modell nőkre irok mgése válaszolnak
2016. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mgése-mégse
2016. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Vannak lányok, akik a tökéletes herceget keresik, és persze hogy nem találják meg, hiszen a földön élünk. Szerintem a mai világnézet annyira kifordult, hogy sok lány irreális követelményeket támaszt a párkeresés terén, és így persze hogy nem járnak szerencsével. Szóval ahhoz, hogy valaki boldog kapcsolatban éljen, szükséges egy megfelelő világnézet is. Most csak egy okot emeltem ki, 1000 más dolog is közrejátszik, de most ez jutott eszembe.
2016. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért mert nő.


Én ebbe a hónapban 14 lányra írtam rá, mindegyikre egyedi levelet, nem nyálas, se nem bunkó hangnemben. 14 ből 0 válaszolt, pedig képpel, kitöltött adatlappal vagyok fönt!


Erről ennyit! 14 ből 1nek se tetszem.. aha, el is higgyem!

2016. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsan szokott menni. Igazából eléggé leszűkítem a kört. Tudom, hogy mit akarok, mit nem, és olvasok a sorok között. Az utolsó bevetésem majdnem 4 éve volt 😁 A második srác lett a nyerő 😊 Ha össze kéne foglalnom, azt mondanám, kell emberismeret és jó adag önismeret. És persze, hogy valóban meg akarj ismerkedni valakivel.
2016. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!