Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy magyarázzam meg anyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg anyámnak (meg bárki másnap), hogy a testalkatom miatt sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Anyám mindig azzal jön, hogy keressek végre egy barátnőt magamnak, meg nagy ritkán amikor a rokonokkal találkozunk, ők is azt hajtják, hogy miért nem szedek fel egy csajt (huszonévesen már illene, ahogy ők szokták mondani), de azt nem képesek felfogni, hogy a testi paramétereim alapján semmi esélyem egy barátnőre. Arcra nem vagyok csúnya, de nagyon alacsony és gebe vagyok. Ki az a csaj, aki szeretne egy csontkollekcióval ágyba bújni? Természetesen próbáltam legalább a testtömegemen változtatni, de képtelen voltam tömeget növelni (gyűlölök enni), így maradt az, hogy 170 centisen 53 kilóval vagyok kénytelen valaha is összejönni egy csajjal és elveszíteni a szüzességemet. Olyan bicskanyitogató, amikor az emberek az illető (jelen esetben én) lehetőségeit és testi adottságait figyelembe nem véve rajta kérik számon, hogy miért sikertelen. Ezt olyan undorító álszent dolognak tartom, hogy azt elmondani nem tudom. Ez olyan, mint amikor valamelyik kormánypárti politikus azzal jött, hogy meg lehet élni 47 ezer forintból, igaz, gőze sincs, mert sosem kellett ennyiből megélnie, de váltig állítja, hogy lehetséges. A szép/előnyös külsejű embereknek is persze, hogy természetes, hogy a barátnő megléte, csak elhatározás kérdése. Ők könnyen beszélnek. Nektek mi a véleményetek erről?

2016. nov. 27. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Alacsonynak nem mondanálak. Viszont vékony vagy. Biztos van, aki elfogad ilyennek, csak az önbizalmadat rakd helyre. Ha pedig jól érzed magad egyedül, akkor más kedvéért ne akarj barátnőt. Csak azt tartsd szem előtt, ami neked jó. :)
2016. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Van ilyen alkatú ismerősöm és van csaja. Meg van egy, aki panaszkodik és "próbál" változtatni, de igazából semmit sem csinál. Ha zavar a dolog, akkor kajálj rendesen és gyúrj.

Ha csak a szövegük zavar, akkor ha nekiállnak erről beszélni, egyszerűen állj fel és hagyd ott őket.

2016. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tévedsz, de jólesik, ahogy sírsz!
2016. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt ugyanilyen vékony baratom, aki eleg jol tudott csajozni. Másban lesz a hiba... ;)
2016. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Örülj neki, hogy gizda vagy. Kövérként rosszabb lenne neked, hidd csak el.
2016. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Próbáltál már kitartóan futni, mozogni és edzeni? Nem csak a kajálástól lehet növelni a tömeget. Ételtől max csak a zsírod fog növekedni, nem az izmod!


Egyébként meg szerintem elég sz..r kifogás, hogy a súlyod miatt nem lenne barátnőd! Vékonyan inkább találsz magadnak párt mint túlsúlyosan. Más lehet itt a hiba!

2016. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gotland ***** válasza:
100%

Figyelj, az írásod alapján tudsz értelmes, egybefüggő mondatokat alkotni, képes vagy racionálisan gondolkozni, így nem hinném, hogy temetni kellene téged.

Sőt, inkább azt mondom, hogy nem is a külsőddel van a baj. - Lehet nem a Dukai Regina mellett fogsz két hónap múlva pózolni, de bőven képes lennél változtatni az életeden.


Alapból a legtöbb ember kevesebbre értékeli magát, mint amilyen valójában, mint amit mások látnának belőle. Lehet nem fogsz minden hétvégén új csajokat felszedni a szórakozóhelyeken, de más mentalitással, lehetőséged lenne például egy hasonló introvertált (gondolom az vagy) lánnyal megismerkedni. Rengetegen vannak ők is, hasonló problémával küszködnek.


Szerintem magadnak csinálod nagyrészt ezt a problémát. Elhiszem, hogy egyszerűbb feladni, és befelé fordulni, de akkor ne is csodálkozz, ha mindenki csak a valagadat látja belőled.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, az édesanyád akkor lenne hülye, ha hagyná, hogy teljesen belelaposodj az életbe, nulla célkitűzéssel. A rokonokkal pedig nem kell foglalkozni, mindenki utálja a sajátjait.

2016. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy neked kissebbségi komplexusaid vannak ezért inkább a fiuk társaságát keresed.
2016. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

170 cm az nem alacsony. A vekony testslkazod sok lanynak,nonek tetszik! Legyel figyrlmes es vedd eszre magad korul! En is olyan sokaig duhongtem ,h kopasz kigyurtak tspadtak csak ram. Sorba elutasitottam oket. Aztan vegre sovany pasim lett. Pedig cicababa alaku vagyok,akiket a kopasz kigyurtakkal latsz.

Fel a fejjel! Sportoljal,de vastagodnod nem kell.

N

2016. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindegy mit mondasz nekik, a rokonok sosem állnak le ezzel.
2016. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!