Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy magyarázzam meg anyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg anyámnak (meg bárki másnap), hogy a testalkatom miatt sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Anyám mindig azzal jön, hogy keressek végre egy barátnőt magamnak, meg nagy ritkán amikor a rokonokkal találkozunk, ők is azt hajtják, hogy miért nem szedek fel egy csajt (huszonévesen már illene, ahogy ők szokták mondani), de azt nem képesek felfogni, hogy a testi paramétereim alapján semmi esélyem egy barátnőre. Arcra nem vagyok csúnya, de nagyon alacsony és gebe vagyok. Ki az a csaj, aki szeretne egy csontkollekcióval ágyba bújni? Természetesen próbáltam legalább a testtömegemen változtatni, de képtelen voltam tömeget növelni (gyűlölök enni), így maradt az, hogy 170 centisen 53 kilóval vagyok kénytelen valaha is összejönni egy csajjal és elveszíteni a szüzességemet. Olyan bicskanyitogató, amikor az emberek az illető (jelen esetben én) lehetőségeit és testi adottságait figyelembe nem véve rajta kérik számon, hogy miért sikertelen. Ezt olyan undorító álszent dolognak tartom, hogy azt elmondani nem tudom. Ez olyan, mint amikor valamelyik kormánypárti politikus azzal jött, hogy meg lehet élni 47 ezer forintból, igaz, gőze sincs, mert sosem kellett ennyiből megélnie, de váltig állítja, hogy lehetséges. A szép/előnyös külsejű embereknek is persze, hogy természetes, hogy a barátnő megléte, csak elhatározás kérdése. Ők könnyen beszélnek. Nektek mi a véleményetek erről?

2016. nov. 27. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

ez a kaja dolog annyit árul el,hogy nem vagy hajlandó kilépni a komfort zónádból.

annyira ragaszkodsz a rossz szokásodhoz,jelen esetben az alultápláltsághoz,hogy ezért képes vagy konfrontálódni is.

ez kb olyan mint a dagi nők érvei amikor azt mondják,hogy nem érdekel ki mit mond,aki akar tőlem valamit az fogadjon el tehénként.

ezt nevezik 22es csapdájának.

akarok valamit,de nem vagyok hajlandó érte tenni/változni/fejlődni.

2016. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem így első olvasásra úgy tűnik hogy te magad sem vágysz barátnőre, vagy legalábbis nem tudod elképzelni hogy valaki téged szeressen úgy ahogy vagy.

Járj egy kicsit nyitottabb szemmel a világban, és akkor hátha észreveszed milyen igénytelen emberek vannak akiknek párjuk is van.

Hogyha nem is közeledsz, vagy úgy közeledsz egy lányhoz hogy önmagadat semmibe nézed, és el sem tudok képzelni hogy valaki téged megkívánjon, akkor ne csodálkozz ha nem is fog.

Lehet tévedek, de így hirtelen ezek jutottak eszembe.

Egyébként próbálj kicsit alakítani a testeden mozgással/étkezéssel.

2016. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#11: Hidd el, szeretnék én változtatni, de amikor reggel óra előtt olyan gyomoridegem van, hogy csak egy pohár teát tudok kortyolgatni, napközben hullafáradt vagyok és alig kívánom az ebédet (hányingerem is szokott lenni) este meg amikor végre nyugodtabb vagyok, pedig már hiába eszek egy kiadós 3 fogásos vacsorát, semmit nem ér. Főleg, hogy állandóan tanulok és szaladok. Képtelen vagyok odafigyelni magamra.
2016. nov. 27. 23:23
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ezeket nevezik kifogásnak.

pont mint a dagadékok.

nekik is van mindenre hasonló válaszuk.

más ember meg tudja oldani,meg tudja szervezni úgy az életét,hogy az kapkodás nélküli és viszonylag nyugodt legyen.

el bírom képzelni,hogy az milyen kihívás lenne neked,ha te vásárolnád és készítenéd el az ételt amit megeszel még pluszba.

nevetséges vagy és lusta ember.

2016. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg dolgom van, az egyetem mellett dolgozok is, tanulok suli után is, van párkapcsolatom, vannak barátaim akikre időt kell fordítanom, mégis tudok magammal foglalkozni legalább annyit, hogy heti kétszer lenézzek a kondiba. Egyáltalán nem lehetetlen normális időbeosztást csinálni, csak akarni kell, és ez hiányzik belőled. Ugyan nem tudom mitől lehet gyomorideged reggelente, de ha megpróbálnál egy kis rendszert vinni az életedbe, akkor talán ez a stressz enyhülne. Első sorban szerintem inkább mozognod kéne, nem pedig zabálni, habár a minőségi ételek fogyasztása is rendkívül fontos a testtömeg növeléséhez. Ne a rokonok meg barátnő miatt, hanem azért hogy egy kicsit növeld az önbizalmadat és a mozgástól, rendes táplálkozástól lenne energiád is.
2016. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

1. 170 cm nem alacsony (én 168 lány vagyok, és magas)

2. a párom 165-166cm igaz, nem vékony, de nem is túlsúlyos, mégis mindig talált magának csajt, mert egyszerűen AKART!

3. és a 172-3 centis, max. 55 kg-s hosszútávfutó unokatesómnak is volt/van barátnője (már feleség a leányzó), szóval?


Egyedül itt te vagy a hibás, amiért bebeszéled magadnak, hogy nincs esélyed a lányoknál, mert... ezt a mentalitást kellene megfordítanod, hogy jól nézel ki (biztosan van valami, ami helyes rajtad), és úgy hozzáállni az élethez.

Ne azon keseregj, amid nincs, azt erősítsd, amid van!


A testlakatod meg: edzőterem, és gyúrj valamennyit, hogy izmos légy (ez nem egyik pillanatról a másikra fog menni, de ha kitartó vagy, lesz változás), vagy sportolj, mert az hatalmas önbizalmat ad.

2016. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne fogd a vékonyságodra, sok lánynak tetszik!

A volt barátom 172 centivel volt 52 kiló, a mostani 176 centivel van 55 körül, na mellette még én is meglepődöm néha, hogy milyen vékonyka.

Csajozni sem igazán tudtak, viszont mindig nagyon kedvesek és figyelmesek voltak velem, már az isnerkedési szakaszban is.

2016. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a sztoriban a legkisebb gondod az legyen, hogy nincs nőd, meg főleg az, hogy mit mondj anyádnak. Gondolkozz már, ember, tönkrevágod magad. MUSZÁJ lesz összeszedned magad, és nem a csajozás miatt, hanem mert rohadtul nem egészséges, amit magaddal művelsz.

Mitől van gyomorideged? Látogass meg egy pszichológust, vagy próbálj ki akármilyen vudu módszert, de ezzel kezdened kell valamit.

2016. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!