Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?! Elutazzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?! Elutazzak Pestre a barátom miatt úgy, hogy másnap zh-t írok?

Figyelt kérdés

Most lett kész az új lakása, holnap lenne egy nagy lakásavató buli. Viszont én nem tudok menni, mert hétfőn 8-tól zh-t írok, az egyik legkeményebb tárgyamból. Ezen a jegyen múlik, hogy mehetek-e hamarabb szóbeli vizsgára, vagy marad az írásbeli. És szeretném a szóbelit, mert többen mondták, hogy ott sokkal elnézőbbek, könnyebb megszerezni a kettest. Konkrétan 2 hete éjjel-nappal ezt tanulom és mondtam, hogy én így nem tudok elmenni a bulira (Szegeden tanulok). Ezen most összevesztünk, hogy nekem mindig fontosabb az egyetem és hogy van pótzh, menjek el arra... Igen, majd december közepén, a szóbeli vizsgák előtt 3 nappal.

Ráadásul jó, hogy fontos az egyetem, mikor anyáéknak ez havonta 3-400 ezer forint


2016. nov. 26. 16:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Ahogy te erzed. Ha ket hete tanulod, akkor mar csak tudsz valamit, nem? Lehet, hogy jo lenne egy pici pihenes. Nem berugas, meg semmi, hanem pici beszelgetes, lazulas, es utana meg atnezed vasarnap, es sokkal lazabban mehetsz be vizsgazni.

Azt megkerdezhetem, hogy ez milyen egyetem, ami havonta 300-400 ezer forintba kerul? Vagy milyen szak?

2016. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Majd megtartja máskor a lakásavatót, ha annyira fontos neki hogy ott legyél. Pl. a jövő héten.
2016. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne utazz el a suli fontosabb, ha nem áll melléd, hagyd ott a barátod.


3-4kiló havonta az egyetem? aszta..

2016. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez egy baromi önző, tuskó megszólalás volt a párod részéről. Alapból ennyire nincs tisztelettel feléd, vagy csak most szállt el az agya? Mindenesetre dehogy mennék, a jövőd fontosabb, mint egy buli, amit bármikor máskor is meg lehetne tartani, ha tekintettel lenne rád a drága.
2016. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogyha holnap elmegyek Pestre, nem érek be másnap reggel 8-ra a zh-ra.

Nem csak az egyetem kerül ennyibe, hanem úgy minden.

Lakás, benzinpénz, költőpénz.

2016. nov. 26. 16:06
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jo istennek tartja vasarnap este a bulit? A kedves parod nem dolgozik, nem csinal semmit, hogy vasarnap ejjel akar bulizgatni? Igy szerintem semmikepp ne menj, a zh-t valaszd.
2016. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
33%
Havonta 400ezer? még albérlettel együtt is kamu.
2016. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne hagyd ki a Zh-t! A jövőd múlik rajta. A barátod meg egy önző tuskó, simán szervezhette volna jövőhètre is, ha nagyon akarja.. Meg kell èrtenie, hogy néha a dolgok áldozatokkal járnak, valamint ha hosszú távra tervezel vele, akkor megèrthetnè azt is, hogy nem csak magad miatt csinálod, hanem hogy megfelelő jővőt biztosíts majd.
2016. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Egyetemista és pár haverja csak vasárnap megy vissza Pestre.


Utolsó, tisztában vagy te a mai árakkal?!

A lakás 170+közös költség és rezsi.

Naponta ennem is kell valamit, még ha itt nem is használom az autót, hétvégente akkor is haza kell menjek és a benzint sem ingyen adják.

2016. nov. 26. 16:10
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz, mindig ennyire tapló, vagy szokott megértő is lenni? :)

A zh-t csináld meg mindenképp, a jövőd sokkal fontosabb..

2016. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!