Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen testi problémát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testi problémát az ismerkedés mely szakaszában érdemes felhozni?

Figyelt kérdés
A péniszem kinézete nem teljesen konvencionális ( lefele görbe ). Ezt mikor érdemes felhozni? Az ismerkedés legelején vagy kicsit később vagy ha már éppen szexre kerülne a sor akkor vagy éppen semmikor, hagyni kell, hogy magától fedezze fel a lány ? Eddig egy kapcsolatom volt ( 2év ) ott a legutóbbit választottam.

#testi.probléma
2016. nov. 28. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom: semmi jelentősége nincs, furcsállnám, ha valaki az ismerkedés során felhozná, max. hümmögni tudnék egy ilyen információ hallatán.

Ha téged zavar, akkor az első szexnél érdemes megemlítened, de csak azért, hogy a partnered megnyugtathasson, hogy őt nem zavarja. :)


Gondolj bele: te mit tudnál kezdeni egy olyan információval, ha az, akivel ismerkedsz, közölné, hogy az egyik melle picivel nagyobb, mint a másik, vagy valami hasonló jellegű szexuális sajátosságot osztana meg veled?!

2016. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem randin ne mond, kínos is lehet. :D
2016. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is hasonló és nem mondta. Se ismerkedéskor, se szex előtt. Mikor levetkőzött feltűnt, de nem mondott akkor se semmit ahogy én sem. Jól tudja használni, szerintem csak ez számít.

Nekem kellemetlen lett volna, ha ezt megemlíti. A testemen vannak striák korábbi fogyástól de én sem szóltam, gondoltam ha majd meglátja és zavarni fogja akkor inkább menjen is.:) Ez még csak problémának se nevezhető, ne izgulj.

20L

2016. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát amelyik csaj ilyenen leakad azt rugd pcsán de rendesen!
2016. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Látod ő is ilyet nyalogat!

2016. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy valaki az első randin mondta. Hát mit mondjak, köpni-nyelni nem tudtam! Az alak egyébként nem számít, sokkal jobban zavart, hogy ő már az első randin a szexről beszél.
2016. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

a lányoktól kérdezném, hogy a barátnőik körében is elfogadott ez a dolog, vagy azért ki kell fogni egy ilyen, toleránsabb lányt ahhoz , hogy ezen ne akadjon fenn?


utolsó: akkor azért más is van aki azt gondolja, hogy nem mindenkinek elfogadható, ezért már előre mondja, hogy ne később kelljen pl. visszaöltözni :)

2016. nov. 29. 00:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
# 7: Annyira nincs jelentősége, hogy halvány fogalmam sincs róla, a barátnőim hogyan viszonyulnak a témához. Pedig több olyan barátnőm van, akikkel elég nyíltan beszélgetünk szexuális preferenciákról, de a pasi péniszének az alakja, görbülete még egyszer sem került szóba. Gyanítom, őket pont annyira érdekli ez a kérdés, mint engem. Semennyire.
2016. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!