Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan embereket megismerni, akiket ez nem zavar? 25/f

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül nevelem a kislányomat, a volt barátnőmmel már nem tartjuk a kapcsolatot és ha úgy vesszük, jobb is ez így mindenkinek.

Sajnos nagyon nehéz mindent összeegyeztetnem. Bár a szüleim sokat segítenek, de mindeközben sokat dolgozom, a második nyelvvizsgámat készülök letenni, van, hogy a munkám miatt sokat utazom és ilyenkor több napot/rosszabb esetben 1-1,5 hetet is távol vagyok.

Túl sok minden történt, ami miatt össze kellett szednem magam, így annyira nem törtem magam a párkapcsolatok terén, de most már úgy érzem, hogy kész vagyok belekezdeni egy új kapcsolatba. A gond az, hogy akárhol, akárkinél próbálkoztam, szinte mind visszautasított, amikor megtudták, hogy van gyerekem. Most 6 éves a kislányom és egyébként egy tünemény, szóval semmi oka nem lehet senkinek arra, hogy miatta utasítsanak el. Ilyenkor úgy érzem, hogy akik emiatt képesek otthagyni, azoknak a lányom csupán úgymond útban lenne és ez nagyon rosszul esik.


2016. nov. 28. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő együtt "riasztó", hogy van gyereked és napokat, heteket vagy távol. Ha a kapcsolat komolyra fordulna (együttélés), a párodnak kéne egyedül nevelni a gyereket... Hacsak nem maradtok a szüleiddel, az pedig megint csak nem egy vonzó alternatíva...
2016. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár, mèg soha nem randiztam ilyen fèrfival, de engem nem zavarna, mert szeretem a gyerekeket. :D
2016. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senkit sem hibáztathatsz amiért nem akar gyereket (igen így is gyereket kap, mivel mindenképpen hatással lesz az életére, akkor is ha nem ő szülte) vagy nem így és nem most. A másik meg az, hogy ha olyan sokat vagy távol, és mint minden normális szülőnek, gondolom első a gyereked, akkor mégis mit vársz a másik féltől? Mi az amiért megérné neki veled lenni? Neki is joga van ahhoz, hogy valaki életében első legyen.
2016. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar,hogy van gyereke!

Nem ettől függ egy jó kapcsolat ,hogy van e gyereke vagy sem!


hasonlóság,hasonló elvek!

szeretet!

ezek nagyon fontosak 1 kapcsolatban!

Minden jót kívánok neked!


Én elfogadom ,ha van gyereke,ha szeret,megbecsül,tisztel,hűséges hozzám!

a gyereket meg együtt neveljük fel szépen,boldogságban,szeretetben!

2016. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lányoknál, akiknek szintén fiatalon becsúszott egy gyerek. Én magamból indulok ki és 30 felett szeretnék saját gyereket, nem huszonévesen másét nevelni, ráadásul heteket vagy távol, így még te sem érdekelnél gyerek nélkül.
2016. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ez is mekkora képmutatás, hogy a sok pitsa panaszkodik, hogy gyerekkel már nem kellenek senkinek, és mekkora szemetek a férfiak ezért, de az olyan férfit, akinek gyereke van, úgy kerülik, mint a leprást :D
2016. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem a kérdező nem gyerekeseknél próbálkozott, hanem finom kis pipiknél. Lehet más gyereke már neki is sok lenne, de azért a sajátját fogadják el.
2016. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

# 6: Az még nem jutott eszedbe, hogy nem ugyanaz a panaszkodók csoportja és a gyereket elutasítók csoportja?

Én például egy harmadik csoport vagyok, de sose panaszkodtam, hogy gyerekkel nem kellek senkinek, mert olyanokkal ismerkedtem, akiknek nem okozott gondot, hogy van gyermekem. Lett is párom, viszonylag rövid idő alatt.

Viszont a kérdező helyzete engem is riasztana. Azért, mert nincs képben a másik szülő, egy 6 éves kislánynak pedig igenis szüksége van anyaképre, amit én nem biztos, hogy fel mernék vállalni. Időben is az apuka és a nagyszülők között oszlik meg a felügyelet. Gondolom, együtt élnek a nagyszülőkkel, ami egy családot alapítani kívánó nő számára nem igazán vonzó alternatíva. Ha a kapcsolat komolyra fordul és saját otthonban nevelik együtt közösen a kislányt, akkor meg az apuka gyakori távolléte okoz nehézségeket. Nyilván a kislányt nem lehet hetente ide-oda passzolgatni, kell, hogy legyen EGY otthona, ahol biztonságban érzi magát... akkor hetekig legyen az apukája új párjával, akivel alig ismerik egymást? Ez óriási felelősség!

Ismétlem, nekem is van gyermekem, de még SOHA nem hagytam a páromra (max. fél órára, amíg leszaladtam vásárolni). Mondjuk nálunk azért is megoldható, mert a gyerekemnek van apja, aki törődik vele, tehát amikor nem velem (velünk) van, akkor az apjával. A páromnak nem kellett apaszerepben helytállni, nem kellett senkit pótolni.

Nem a gyermek léte az önmagában, ami riasztó egy potenciális partner számára, hanem ez az egész helyzet.

2016. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!