Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfit nem zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfit nem zavar ha nőnek nincs egzisztenciája, és nincs munkahelye, ha szép és csinos?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha szép, csinos, normális, de épp nincs munkahelye, az pont nem érdekelne. Ha szép, csinos, de buta, vagy szép, csinos és azt hiszi, hogy ezzel ő kimaxolta az életet, az nagyon zavarna. 23/F
2016. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén mondva, egzisztencia, munkahely nélkül, simán ágyba lehet bújni egy csinos nővel.

Minek kéne hozzá munkahely, egzisztencia?

2016. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Háááát nem nagyon élnék együtt egy szexbábbal...


Bár ha HTB az még elmegy, igaz tisztázni kell mindent előre.


Random szexelgetni meg nem fogok, annál még a prostizás is tisztességesebb.

2016. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk ha a csaj 18-22 között van, akkor nem zavar.

De ha elmúlt 25, és még mindig csak ennyit tud felmutatni, akkor ott azért sejthető, hogy ez csak annyiban fog változni az idő folyamán, hogy később már nem lesz ilyen szép.

Ilyenkor van az, hogy dugni jó lesz, de másra nem.


Ha komoly kapcsolatot akarok egy nővel, ami nálam az összeköltözés, esküvő, gyerekvállalás: akkor oda kevés lesz, tehát zavar. Nem az a célom, hogy eltartsak egy cicababát, aki szétteszi cserébe a lábát, kipottyant 3 évente egy gyereket, és ha szerencsém van, akár még főzni is hajlandó.


Ráadásul vannak olyan extra elvárásaim is, hogy a páromnak szellemileg is megfelelő partnernek kell lennie. Ha valaki tartós munkanélküli, nem tud elérni semmit, arról hajlamos vagyok feltételezni, hogy nem egy észlény...


Nem tudom, hogy száz pasiból hányat nem zavar, és nem is érdekel.

De te azért gondolkodj el azon, hogy akinek csak a külső számít, az valószínűleg csak dugni akar, oda meg pont megfelel egy szép, de buta nő, aki beájul, ha meghívják egy narancslére.

2016. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Önmagában az nem zavar, ha nincs egzisztenciája és munkahelye.

Az zavar, ha rajtam akar élősködni.

2016. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
szerintem pont hogx zavar minden férfit ez a dolog.kisfiúcskákat nem hinném de férfinak nem ez a főnyeremény.
2016. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem zavar, én is ilyesmi családban nőttem fel.


Anyumnak érettségije van és 7 évig nem dolgozott, amikor nevelt hármunkat és a legkisebbünk is el nem ment legalább óvodába. Apum mérnök, elég jól keres. Anya azóta részmunkaidőben, 4 órában dolgozik, de a mai napig inkább háziasszonynak tartja magát. Apa mondta hogy nem kell dolgoznia menni ha nem akar, de ő csinálni akart valamit.

Anya nagyon csinos és a szüleim között 7-8 év korkülönbség van, apa 31 volt, anya 23 amikor összeházasodtak.


Engem sem zavarna, sőt kifejezetten nem karrierista nőt keresnék hosszú távra.

2016. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy a munkája, egzisztenciája, persze azért szabadideje legyen annyi, hogy jusson idő a kapcsolatra, na meg élősködni szintén ne akarjon rajtam.

Ez csak a nők heppje, hogy legyen saját albi/lakás, meg kocsi, bár akinél ez kritérium, az nem is valódi vonzalmat, hanem anyagi támogatót keres csak maga mellé. Mert a tényleges szerelemhez, vonzalomhoz, nem lehet kritérium az egzisztencia.

Viszont az hogy szép és csinos, az kb csak a szexhez elég, de párkapcsolathoz viszont fontos, hogy hasonló legyen a személyisége, a gondolkodása, valamint hogy érezzem, hogy igazán oda van értem.

2016. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

"a nők heppje, hogy legyen saját albi/lakás, meg kocsi, bár akinél ez kritérium, az nem is valódi vonzalmat, hanem anyagi támogatót keres csak maga mellé."


Nem maga mellé keres anyagi támogatót, hanem a jövendőbeli gyerekei mellé főleg :D nyilvánvalóan minden nő azt akarja, hogy a saját gyerekei minél jobb anyagi körülmények között nőjenek fel és ne nélkülözzenek semmiben, illetve az életben is minél többre vigyék később.


(Mondom ezt férfiként)

2016. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ha egy nőnek nincs egzisztenciája az nem erdekel. Munkahely leginkabb azert erdekel, hogy ne az legyen, hogy csak a pénzekre hajtson. De igen a külső fontosabb mint az egzisztencia.
2016. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!