Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szinte minden 3. vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szinte minden 3. vagy 4. (ahogy hallom ismerősöktől és van pár tapasztalatom is) huszonéves nő megcsalós?

Figyelt kérdés
Aláírom, rendkívül sok férfi is ilyen, sőt lehet még több is. De most a nőkön legyen a hangsúly. Mi jó nekik ebben?
2016. nov. 29. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ennyire gyakori a megcsalás. Legalábbis remélem. Az, hogy mi a jó, azt nem tudom. Megcsalni aljas dolog a másikat.
2016. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el baráti társasággal csajozni.. ahol ti ott vagytok, minden bizonnyal magatokhoz vonzátok a megcsalós csajokat. Valamire máris jók vagytok!
2016. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy huszon pár haveromat, meg még 10 en egynéhány ismerősömet csalták már meg, ahogy elmondták. Elég őszintének tűntek a pia mellett...
2016. nov. 29. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Részegen már mindenki összevissza beszél.
2016. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azért nem matt részegen. Meg nem hazudozós férfiakkal vagyok azért körülvéve.
2016. nov. 29. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Mert annyi minden el van nézve nekik társadalmilag, hogy ők ezt nem érzik hogy ez miért lenne baj.. teljesen normális, természetes dolog lefeküdni mással és semmi büntudatot nem érezni. Társadalmilag még be is vannak védve, Ha egy ilyen kérdés jön akkor a férfi biztos nőgyülölő, meg hogy merészeli ezt felhozni, szegény nőket ezzel vádolni, megbántani..
2016. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
És a huszonpár haverod meg a tizenakárhány ismerősöd egyik se csalta meg egyik barátnőjét se soha? Valószínűleg csak nem vallják be, vagy azt lényegtelennek gondolják. Kb ugyanaz a megcsalósok aránya a két nem között.
2016. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Én, pasi vagyok, de mi értelme nőkre kiélezni a megcsalást?

Pasi nem is kell hozzá? Ez, egy össz népi játék. Aki tudja élvezni, az csinálja. Mitől lenne más, hogy szingli valaki, vagy ép van mellette valaki?

2016. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ember nem monogám, a monogámia választás, döntés vagy a lehetőségek hiánya.


Fiatalon az ember keresgél, próbál, nem érti mással miért jobb/rosszabb/más, kínlódik hogy mi legyen.

2016. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több olyanról hallottam a környezetemben, amikor pasi csalt meg nőt, mint fordítva. Szóval felesleges volt kiírnod a nőgyűlölő, provokatív kérdésedet, mert a valóság nem igazolja a te állításaidat. Tudom, szenvedsz, hogy neked nem jut barátnő, de ne másokat hibáztass emiatt, hanem csak is saját magadat. Te tetted olyanná magadat, amilyen vagy most.
2016. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!