Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért élnek álomvilágban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek álomvilágban az itteni emberek hogy a nőknek a pénz és külső számít első sorban?

Figyelt kérdés
Csomó átlagos közmunkást ismerek akiknek csinos barátnőjük van. Mivel fiatal pályakezdő közmunkásokkal foglalkozok így úgy gondolom reálisan látom azt hogy a nők nagyobb részének nem a pénz számít. Igen Pesten élő férfiakról beszélek....
2016. nov. 30. 09:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Túl sokat fészbukoznak és tv-t néznek. Alacsony az intelligenciájuk. Szerintem ezért.
2016. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%

Mert a személyiségükkel valami nem stimmel, de csúnyák is és szegények is, és könnyebb a (félig-meddig) külső okokra hárítani a felelősséget, ahelyett, hogy kicsit fejlesszék önmagukat, vagy egyáltalán egy minimális önismeretük legyen. Vagy ha ez nem tudatos, akkor bele se gondolnak, csak azt látják, hogy ők csúnyák, kövérek, nettó 100-at keresnek, de a szomszéd Józsi kigyúrta magát (és bunkó, természetesen, amit egyébként abból látnak, hogy mindig vasárnap délután egykor vágja a füvet a kertben), keres nagyjából 200-at, és neki van nője, akkor biztos a pénz és a külső miatt van ez.


Nem mondom, egyébként lehet összefüggés, sőt, nagyon sok esetben van is, szóval nem teljesen álomvilágban élnek, de akiknek van egy kis esze és felméri a környezetét, nem csak otthon a sarokban siránkozik, az általában megtalálja az önmagában rejlő értékeket, és talál párt magának.

2016. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
52%

"Mivel fiatal pályakezdő közmunkásokkal foglalkozok..."


Gondolom izmos, 18-22 éves srácokról beszélgetünk, és a csinos barátnők 14 és 18 év közöttiek.


Én is számos iylent látok. De a kislányoknak ez a korosztálya még nem annyira érzékeny az a konkrét anyagiakra. Viszont azt azért nem merném állítani, hogy a külsőségekre sem.

2016. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Mert muszáj valami igazolást keresniük arra, hogy miért nem tudnak összehozni egy barátnőt, és ez legalább egy külső ok, amiről ők nem tehetnek. Magunkban keresni a hibát mindig nehezebb!
2016. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
Külső okot keresnek, hogy ne kelljen szembe nézni azzal, hogy igenis rajtuk múlik, nem a nőkön, hogy egyedül vannak. Fájdalmas szembenézni vele, hogy tanulni kell, önismeretet fejleszteni, megtanulni kommunikálni, ambiciózusnak kell lenni és Férfinak. Ez túl nagy meló. Akkor már inkább a nők ne legyenek normálisak, és akkor meg van spórolva az egész.
2016. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%

"Mert a személyiségükkel valami nem stimmel, de csúnyák is és szegények is, és könnyebb a (félig-meddig) külső okokra hárítani a felelősséget..."

vö:

"Nem mondom, egyébként lehet összefüggés, sőt, nagyon sok esetben van is..."


Erre csak azt tudom írni hogy LOL (megjegyzem, még sosem irtam le, lehet túl "öreg" vagyok)


Szóval, igazuk van, de azért jól esett mégis lefikázni közben őket. Komoylan nem értem erre mi szükség van. Miért nem lehet pusztán azt mondani, hogy bizony ez igy van, illetve bizony sok esetben igy van, ezért , ha részt akarsz venni ebben a versenyben, akkor tessék viritani. ÁÁÁ de nem, le kell szólni őket. Azt is hozzá kell tenni, hogy neked ugysem fog sikerülni, ha megszakadsz sem, mert nem tudsz csajozni. Kevés vagy öcsi:)

2016. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%

"Csomó átlagos közmunkást ismerek akiknek csinos barátnőjük van."

Ilyet légből kapott fa szságot én is tudok írni. Tudod mi a közmunkás? Az a 90%-ban cigány egyén, aki közterületeken szedi össze a szemetet.

A csinos meg azt jelenti, hogy jól öltözött, és ad magára, nem azt, hogy szép.


Szerintem fuss neki még egyszer!

2016. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
28%

"rajtuk múlik, nem a nőkön, hogy egyedül vannak. "


ez milyen gyögyörű. Mert bizony igy van. A nők feltették a lécet, ha megugrod örülsz, ha nem akkor meg annak kell örülnöd hogy nem röhögnek ki, amiért leverted azt. (itt egyébként jellemzően kiröhögnek ami -sokadszor írom le- számomra meglepő.

2016. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Minden oldalvalasztas nelkul, a titok nyitja annyi, hogy valoszinuleg olyan retegbol jott emberekkel foglalkozol (feltetelezem, hogy nem hobbibol lettek kozmunkasok, hogy alcazzak Trumpnyi vagyonukat), akiknek a 99%-a meg nem latott 20 ezer forintnal tobbet egyhelyben, es ugyanugy ezekbol a "szintekrol" valaszt baratnot. Tehat az eletszinvonal miatt eleve kevesebb elvarasuk lesz, hiszen mast nagyon el sem tudnak kepzelni. Mert azert ilyen illuziokat ne kergessunk, hogy a tobb diplomas, nyelveket beszelo fovarosi lany majd egy kozmunkassal fog randizni, mert jofej vagy mert izmos.
2016. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Kérlek, mutass már egy közmunkás brigádot, ahol legalább az emberek negyede fiatal, pályakezdő! :D

Nem mondom azt, hogy minden nőnek a pénz és a külső számít elsősorban, mert valahol a világ végén biztos vannak kivételek... De miért jó kitalálni egy ilyen irreális helyzetet felvázoló kérdést, hogy ezzel megmondhasd a tutit? Nyugodtan írhattad volna, hogy szerinted nincs így, mert a környezetedben a barátnőid nem ilyenek.

2016. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!