Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekután mit csodálkoznak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután mit csodálkoznak a nők, hogy a pasik azt hiszik, hogy a külső a fontos a nőknek?

Figyelt kérdés

mindig jönnek, hogy a külső semmi, nem számit, a határozottság, belső önbizalom és ilyesmik a fontosak.


Akkor miért van az, hogy egy pasinak naponta van mondjuk társkeresőn egyezése, másnak hónaponta?


2016. jún. 29. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt havonta és nem hónaponta.

Másrészt, hülye az, aki azt állítja nem számít a külső. Legyen férfi vagy nő.. Más kérdés, hogy milyen mértékben befolyásoló tényező. Nem mindenki vágyik a klasszikus címlap fiúra, ettől függetlenül még számít. Ha nincs fizikai vonzalom, akkor veszett fejsze nyele.

2016. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komolyan mondod? ***** válasza:
94%

Én egy percig sem csodálkozom rajta, mert igenis fontos a külső, valamilyen szintig! Ti férfiak sem jártok olyan lányokkal, akiket még bottal sem piszkálnátok meg. Ha meg igen, akkor az sok mindent elárul...


Általában én adok olyan pasiknak is esélyt, akik nem 100%-ig az eseteim, ha van bennük valami, ami tetszik!


Nem fogom magam azért kellemetlenül érezni, mert olyan barátot szeretnék, akihez vonzódom.

2016. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Mind meghalunk!
2016. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Napi igazsagot megkaptuk H.-tol. :)


Igen, tobbnyire elso a kulso neten, ezutan jon az, amiket leirtal. Eloben talan jobban dominal az onbizalom, meg a tobbi. :)

2016. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na és online társkeresőn mégis, hogyan gondolod a határozottságod meg az önbizalmad villogtatni, mikor tulajdonképpen csak egy kattintással jelezted a nő felé az érdeklődésed? Társkeresőn ne csodálkozz, ott elsődleges szűrő a külső, az a legeslegelső dolog, amit meglát. Az adatlapod vagy elolvassa, vagy nem, vagy értelmesen-érdekesen írsz magadról, vagy nem, de a fénykép nem hazudik (többnyire), ha nincs a golyóidban annyi vér, hogy élőben menj oda valakihez és megvillogtasd a határozottságod és önbizalmad, akkor sajnos ez marad.


Egyébként egyetértek egy korábbi válaszolóval, nem fogom magam kellemetlenül érezni azért, mert egy nekem tetsző társsal akarom leélni az életem.

2016. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom.
2016. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!