Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmondanátok az első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok az első randin, illetve szeretnétek, ha a másik elmondaná?

Figyelt kérdés
Van egy betegségem, születési rendellenesség, nem öröklődő, nem adhatom tovább, a gerincemet, lapockámat, bordáimat érinti, a probléma leginkább esztétikai, ruhában észrevehetetlen, fedetlen felsőtestnél, vagy fürdőruhában viszont eléggé szembetűnő. Az esztétikai problémán kívül mást gondot nem okoz, nem fáj, nem korlátoz a mozgásban, semmi hasonló, viszont a randizás terén elég sok dilemmát okoz nekem. Az első randikon az ember nem szívesen önti rá az életét a másikra, és tereget ki ennyire személyes információkat, viszont azt sem szeretném, hogy a másik személy esetleg később úgy érezze, hogy becsaptam azzal, hogy nem mondtam el az elején a dolgot, hogy ezen infó birtokában dönthessen, illetve később ne érje váratlanul. Mit gondoltok erről? 26L

2016. nov. 27. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem első randira ez a téma nem való. Ha mindenkinek nem is, de a legtöbb embernek vannak ilyen-olyan problémái. Ezt nem hinném hogy már az elején a másik orrára kell kötnöd. Második-harmadik alkalommal már inkább, ha a szimpátia már meg van onnan lehet nyitni a témával óvatosan.
2016. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen-nem-nemtudom
2016. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindkét párkapcsolatom úgy alakult, hogy barátságból alakult át a dolog komolyabba, ők pedig már mindent tudtak rólam, és egyik páromnak sem okozott ez gondot, de ez az első randizás nehéz nekem, mert ebben kevés a tapasztalatom, ez a téma valóban nem az első randira való, de nem is szeretnék elhallgatni semmi fontosat. Mikor műtöttek gimis koromban, sok ugyanilyen betegséggel születő lányt, fiút ismertem meg, de már nem tartom velük a kapcsolatot, így nem tudom, hogy ők hogyan kezelik ezt.
2016. nov. 27. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem első randira való. Ha meg esetleg nem lesz a dologból semmi, kár tudnia róla. Amikor már jobban ismeritek egymást, kölcsönös a vonzalom, akkor van értelme ilyenekről beszélni. Értelmes felnőtt embert nem szabad, hogy zavarjon. Lehet a leendő párod se tökéletes, csak ő nem csinál belőle ügyet.
2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Esztétikai probléma...


Lehetne hogy ne mismásolj?! Hanem elmondd nekünk hogy konkrétan mi a bajod? Mert nem mindegy hogy púpos vagy, vagy mondjuk gerincferdülésed van.

2016. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha leírnád kerek-perec, hogy mi az az esztétikai probléma, esetleg linkelnél képet, ha nem is magadról, de hasonlóról, akkor tudnánk válaszolni.
2016. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először nz erőltesd. Majd ha komolyodik, akkor esetleg elmondhatod, és ha ezt a fiú nem tudja feldolgozni, még mindig visszaléphet. Viszont a lelki békéd érdekében ne húzzad az első vetkőzős jelenetig, mert akkor azon fogsz izgulni, hogy mit gondol a másik, és nem tudod átadni magadat az élvezeteknek.
2016. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Részletezni nem szeretném, ferde hátról és egy pici műtéti hegről van szó, de nem annyira súlyos, hogy ne tudnék egyenesen állni, vagy hasonló, sportolok, nem akadályoz semmiben, mint mondtam ruhában nem is látni, mindenkit meglep, mikor mesélek a dologról, hogy ők észre sem vették volna soha, de fürdőruhában látni és nyilván nem a legszebb. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy az ilyesmi jellegű témáról mikor beszéljen először az ember, illetve, hogy ti mit várnátok el ezzel kapcsolatban a másik féltől, legyen szó akármyilyen más betegségről is akár.
2016. nov. 27. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a nyíltságnak és az őszinteségnek vagyok a híve, a saját problémáimról se szoktam titkolózni, persze nyilván nem tukmálom rá a másikra kéretlenül, hogy mittomén, van egy enyhe lágyéksérvem, de ha szóba kerülne egy ilyen téma, akkor simán megemlíteném. Persze tudom, hogy ezzel kilógok a sorból a nagyon, mert az emberek 90%-a nem ilyen, de nekem ez a nyitottság a természetes, és engem zavarni is szokott, ha a másik fél nem ugyanilyen nyitottsággal viszonyul hozzám.


Én nem tartom korrektnek és egyenes dolognak az ilyen beetetős randizgatást, hogy már csak akkor jövök elő a frankóval, mikor a másik már esetleg komolyabb érzéseket táplál irántam.


Ez pont olyan, mint a zepter edényes előadásos átverések, odacsődítik a sok nyuggert, hogy minden ingyen van, semmiért nem kell fizetni, csak végig kell ülni az előadást, blabla, aztán már a helyszínen derül ki, hogy hát azért lenne itt egy jegy, amit meg kéne venni az előadásra, de ne aggódjanak, mert levásárolható az ára, stbstb..

2016. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. válaszoló, igen, én is valahogy így vagyok ezzel, játszani nem szeretek
2016. nov. 27. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!