Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, leírnátok, hogy titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, leírnátok, hogy titeket mi fog meg egy férfiban, milyen férfiak tetszenek vagy fogadnátok örömmel a közeledését?

Figyelt kérdés

Rengeteg nyavalygós szöveget lehet olvasni férfiaktól. Én most kifejezetten annak örülnék, ha nők leírnák hogy mi fontos nekik egy férfiban. Milyen külső és belső tulajdonságok.


Illetve mi az a minimum, ami alapján fogadjátok valakinek a közeledését? Ez azért érdekel, mert szintén sokan panaszkodnak arra, hogy a nők nem reagálnak, női részről meg hogy társkeresőn sok a perverz, aki egyből szexet akar.


Külső tulajdonságokra akár linkelhettek képet is. Tudom, hogy egy 10-es skálán nem lehet értékelni egy embert kinézet alapján és én sem szeretem, de sajnos egyre inkább mintha ezt használnák.


2016. dec. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Van benne valami, ami miatt fel tudok rá nézni.


Nálam a mostani barátomban ez az, hogy mindig tudja, hogyan kezeljen jól egy helyzetet. Nagyon udvarias. Nagyon jó lelkű, és észreveszi, ha valakinek segítségre van szüksége. Tudom, hogy mellettem áll, ha bármi gond van, számíthatok rá.


Az előző barátom nagyon okos volt. Tudtam, hogy mindig kiállna mellettem, bárki bármit mondana rám a hátam mögött. Tudtam, hogy mindent megtenne azért, hogy biztonságban tudjon.


Az előtte lévő barátom el tudta érni, hogy mindenki jól érezze magát a közelében (vagy a többség). Tiszteltem benne, hogy nem érdekelte, ha mások irigykedtek vagy nehezteltek rá valami lényegtelen dolog miatt.


Az előtte lévő barátom nagyon nehéz helyzetből jutott oda, ahol volt. Értékeltem benne, hogy megbecsülte amit elért. Tisztelt másokat, azért amit elértek. Nagy volt az igazságérzete.


És mindegyik 70 kg alatt volt. Ezen kívül azt hiszem, hogy nem sok közös volt bennük. Mindenkitől tanultam valamit, ami a személyiségfejlődésemben előrébb vitt és a következő barátomnál az előző rossz tulajdonságait próbáltam elkerülni.

2016. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Mivel úgy veszem észre, hogy kifejezetten társkeresős ismerkedésről van szó, ennek alapján válaszolok (pusztán elméleti síkon, van párom, már rég nem ismerkedem).

Szóval amikor társkeresőztem, akkor "meglepő" módon azok keltették fel az érdeklődésemet, akiknek ki volt töltve az adatlapjuk, kiderült belőle, hogy kik őt és milyen társat keresnek. Az ilyen "ha meg akarsz ismerni, írj" típusú adatlapokat rögtön ikszeltem, hiszen mi alapján kellett volna eldöntenem, hogy meg akarom-e ismerni, ha semmivel nem kelti fel az érdeklődésem?

Olyan dolgokat figyeltem, hogy milyen az illető kommunikációs készsége, stílusa, humora, önismerete. Tisztában van-e azzal, hogy mire vágyik egy kapcsolatban.

Ha ezek alapján szimpatikusnak találtam, akkor még én is kezdeményeztem!

Ami az objektív paramétereket illeti, a következő tényezőket vettem figyelembe: családi állapot, kor, távolság, végzettség, magasság, súly - ebben a sorrendben. Kiszelektálódott tehát az összes szeretőt kereső, tőlem 500 km-re élő, nálam jóval fiatalabb, vagy éppen idősebb jelentkező, és bármennyire is "felszínes", bizony kiszelektálódtak azok is, akik nem rendelkeztek minimum érettségivel, akik nálam jóval alacsonyabbak (nem vagyok túl magas, szóval ez viszonylag kevés embert jelentett), és akik súlyban extrém szélsőségeket képviseltek, ugyanis nem vágytam sem 40, sem 140 kilós partnerre.

HA volt kép, akkor a kisugárzást figyeltem elsősorban, illetve ami az illető életéről, stílusáról a képek alapján kiderül (környezet, hobbik). Pl. emlékszem, volt egy pasi, aki a fotóján susogós joggingban guggolt a karácsonyfa előtt, olyan lakásban, ami szemmel láthatóan egy idősebb hölgy stílusát képviseli. Magát a férfit innentől nem is néztem...

Nem jöttek be az autók előtt pózolósok, és az extrém sportokat űző, világjáró, vitorlázó, pitbull-tenyésztő, stb. férfiak sem - azon egyszerű oknál fogva, hogy ez olyan szinten áll tőlem távol, hogy valószínűleg nem passzoltunk volna össze.

Aztán ha megindult a kommunikáció, akkor az illető stílusát figyeltem... amivel a világból ki lehetett kergetni:

-kérdezőbiztosok (korod? hobbid? stb.) - egyszavas mondatokban

-siránkozók (nem szeretnék senki lelki szemetesládája, ingyenpszichológusa lenni)

-önimádók (akik szerint mindenki hülye, csak ők helikopterek... összes eddigi kapcsolatuk a másik hibája miatt ment tönkre, stb.)

-áldozatok (akit folyton megcsaltak, kihasználtak, átvertek - egyszer-egyszer még rendben van, de ha mindig ez történik, ott már azért gond van)

-vádaskodók, kisajátítani vágyók ("láttam, hogy voltál fent az oldalon, de nekem nem válaszoltál, biztos mással levelezel" - bocs, hogy egy levélváltás után nem ígértem hűséget és szóbaállok másokkal is!)

-egy nap után halálosan szerelmesek, közös jövőt tervezők (előbb találkozzunk - ja nem, mégse...)


És még lehetne hosszasan sorolni. A lényeg, hogy azért akadnak szimpatikus emberek. Ja, és a külső: nagyon sokféle férfitípushoz tudok vonzódni, de van, akikhez nem (másoknak meg bejönnek). Nem szeretem a tarkopaszokat, a szőkéket, a tetováltakat, a kigyúrtakat. Ez az ÉN ízlésem, másnak nyilván joga van máshoz vonzódni. Én inkább az "átlagos" férfiakhoz vonzódtam világéletemben.


És ha már írtam, hogy ki NEM, azt is leírom, hogy mi az, ami viszont vonz (és a párom is ilyen)

-van saját élete, hobbija, nem tőlem függ a boldogsága

-vannak céljai, amikért tesz is

-a múltbéli hibák és sérelmek felett nem kesereg, hanem igyekszik belőlük tanulni, fejlődni

-tisztában van az erősségeivel

-tudja, milyen tulajdonságokkal, személyiségjegyekkel rendelkező társat keres, ki mellett érezné jól magát

-empatikus

-intelligens, művelt


Ezek voltak az én szempontjaim. A párom egyébként nem társkeresőn ismertem meg.

2016. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es, basszus neked hány palid volt?? Lehet én is köztük voltam, de komolyan.
2016. dec. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Megelőzöm a magányos csúnya fiúkat, és beírom, hogy legyen sok pénze, az sose árt :D Csak mivel én nő vagyok, le leszek pontozva, ha férfi lennék, mindenki mondaná, hogy húdejól odamondtam a nőknek :D

de én tényleg szeretem, ha a pasinak sok pénze van, ki ne örülne ennek, ne legyetek már álszentek :D

2016. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 2-es válaszadó szerintem remekül összefoglalta
2016. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!