Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 év körüli csajok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év körüli csajok, hogyan fogadnátok egy 18 éves fiú közeledését?

Figyelt kérdés
Ha magas, sportos, relatíve jóképű, de nem az a nagydumás vagány, inkább bizonytalan, és kezdő a csajozásban.
2011. márc. 31. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék, ha egyáltalán valaki rám nézne.
2011. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:O létezik még ilyen fiú?

simán ;) én amúgy is sokat beszélek :P

2011. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hehe, amikor 18 voltam akkor jól fogadta az a 15 éves :)

A megfelelő csajt kell kinézni, olyat, aki lehetőleg szintén "kezdő".

Magas, nem sportos, relatíve jóképű vagyok, szintén bizonytalan és kezdő voltam akkor.

2011. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én abban a koromban sehogy.. mit akar egy 18 éves pasi egy kislanytol??
2011. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

supra cipö supra cipövel vagy esetleg supra cipövel, de ha nem talalsz semmilyet, akkor megteszi vegsösoron egy supra cip is. Legyen ki az alsogatyad egy kismeretü Nöi nadragbol, amit vesövel kell felpaszirozni a fonnyadt töködre, meg seggedre. Sminkelj, buz*lj, legy kislanyos es semmikeppen sem több 45kg-nal, mert ezek a cuki pasik.

Ja a feszületet vagy olvasot vagy mit ne felejtsd el!

2011. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attol fugg h komoly kapcsolatot akarsze....velem akart egy 18eves jarni, csak az volt a baj h o komoly kapcsolatra vagyott en meg meg nem...
2011. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18 évesen pont a 15-16 éves korosztályból kell válogatni.

Ők még felnéznek rád.A veled egykorú lányok meg kisfiúnak néznek.Simán van esélyed.Pontosítok, hatalmas esélyed van.

2011. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!