Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy fogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy fogadnátok egy ilyen fiú közeledését?

Figyelt kérdés
Olyanét, akinek régebben mondtad, hogy tetszik neked, de ő azt mondta, hogy nem kölcsönös...
2011. júl. 7. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Először érdekesnek találnám,lehet,hogy elküldeném a fenébe,de ha még mindig tetszene talán adnék neki egy esélyt.
2011. júl. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én is furcsának találnám,szerintem elküldeném mert lehet hogy csak azért közeledik mert nincs jelenleg olyan aki tetszik neki és ha régen nem kellettem most se kelljek. Ez egyfajta női büszkeség,de ha neked még mindig tetszik akkor adj neki egy esélyt,lehet hogy azóta rájössz hogy még is tetszel neki.
2011. júl. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én elküldeném a p_icsába!Ha akkor nem voltam jó,akkor most se legyek! :D
2011. júl. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viccnek gondolnám, biztos szórakozik. Aztán ha látnám rajt, hogy komolyan gondolja akkor megkérdezném, hogy akkor miért nem voltam jó és mi változott.
2011. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én vagyok a fiú tagja...:D


akkor is kellett volna, és akkoris tetszett. komolyan mondom, nem tudom miért küldtem el.

2011. júl. 7. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én öreg vagyok már hozzád képest, de a tetszés fogalmáról azért van elképzelésem.:o)


Előfordulhat, hogy az embernek annyira tetszik valaki, hogy "nem mer" vele kapcsolatot kezdeményezni. ... Nem kell a süket duma, hogy milyen hülye pasi lehetek - sok fotómodell sírva panaszkodik valami jó pasi után, mert a pasik nem mernek kapcsolatot kezdeményezni velük!


Az is lehet, hogy nem építetted még fel magadban azt, hogy mi tetszik benne pontosan és mit kellene a kérdésére válaszolni. Ezeket ÉN nem tudhatom ...


Én azt mondom, ha tudsz tőle kérni egy röpke időpontot, amelyben meg tudod ezt magyarázni neki, akkor nem feltétlenül küld el a p.csába. Az őszinteség is tud nyerő lenni néha. Nemtudom, hogy ma ez hogy megy, nálunk még a levél volt a divat, azokat adtuk oda pironkodva a lánynak. Ma gondolom ennél "nyersebb" dolgok vannak. Pl. az sms. ... Javaslatom akkor is az, hogy vedd rá egy rövid beszélgetésre.


41/F

2011. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha szeret és te is szereted miért kell elküldeni?Ha érzed azt hogy ő is úgy közeledik hozzád...szóval én a helyedben nem küldtem-küldeném.

16/l

2011. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régen féltél elmondani neki, vagy talán túl nyomulós volt?

Amúgy én most pont ilyen helyzetben vagyok, csak én vagyok a női tag :D

Hát, én mindenesetre adnék egy esélyt :)

2011. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!