Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan fogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan fogadnátok egy ilyen srác közeledését?

Figyelt kérdés

Leírom őt: Jóképű, normális testalkatú, szép szemű, de nem ez a lényeg.

Belsőleg is nagyon rendes srác, figyelmes, udvarias, stb...

Viszont: Motoros, farmerba bakancsba, meg bőrdzsekibe jár, van egy hangos choppere, tetoválása meg minden. Olyan igazi rosszfiús jófiúnak tűnik. Csak attól tartok hogy mivan ha annak tűnik de valójában rosszifiú? Ő 23éves, én 21.


2011. febr. 28. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj, na ne gyerekeskedj már! :) Izgalmasnak tűnik a srác! Egy próbát megér nem? :P
2011. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szeretnémimádnám. :D és ha rossz fiú? majd megjavítod. ;)
2011. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"van egy hangos choppere" kösz napi poén megvolt most már jól alszok.
2011. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, én az ilyen arcokban jobban megbízok. Fent vagyok néhány oldalon (nem társkereső), és a világ minden tájáról képes a metál összehozni az embereket, elmondhatom :) Ez egyfajta életérzés a hasonlóknál. Több köztük a megbízható, mint a felszínes, diszkóba és hasonló helyekre én be se tenném a lábam, ha pasiról van szó. Ott lépten-nyomon s.fejekbe ütközöm. Szóval a rosszfiús külső nemhogy bejön nekem, de ösztönösebben megbíznék benne... Aztán, hogy te kifogtál egy nem egyenes embert, azt te érzed. Én elfogadnám a közeledését.
2011. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21:56 ez miért poén?
2011. febr. 28. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nemtudom:D nekem olyan furcsa volt hogy "hangos chopper" de jó értelembe..
2011. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem :) na és te hogyan cselekednél a helyemben?
2011. febr. 28. 22:38
 8/9 Gladiat0R* ***** válasza:
En mindenkeppen megprobalkoznek a dologgal...
2011. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Belsőre én is ilyen vagyok, csak tetkó meg motor nélkül :D
2011. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!