Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha azért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha azért nem akarnak velem járni, mert csak hétköznap érek rá?

Figyelt kérdés
Olyan a munkám, hogy minden hétvégén dolgozok, viszont 3, 4 vagy 5 hétköznapom szabad e mellé. Sokakkal próbáltam ismerkedni, és van aki azonnal azt mondja, hogy emiatt nem akar kapcsolatot. Más meg húzza hetekig, és csak akkor nyögi ki, hogy tulajdonképpen ez a baja. Aki erőszakosabb típus, az azonnal követeli, hogy váltsak munkát.

2016. dec. 2. 04:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Keress olyat aki szintén hétvégén, vagy sokszor hétvégén is dolgozik. Vagy válts munkát, mert egyszerűen nem fogtok tudni találkozni.
2016. dec. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Mi a munkad? Nem lehrt,h az nem tetszik nekik?
2016. dec. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Ezen én is kiakadok. Este 5-6ra hazaérnek az emberek hétköznap, még kaját kell csinálniuk, takarítani, hajatmosni, lazítani, és ezek után nyolcfelé még menjenek el randizni ismeretlen sráccal, mikor holnap korán kelnek.


Olyanokkal ismerkedj, akik hétvégén dolgoznak. Nincsenek sokan. Eltérő időbeosztásra nem lehet kapcsolatot építeni.


Engem még az éjszakások is zavarnak. Akkor dolgozik, mikor én alszom, és fel vannak háborodva, hogy örüljek hogy van munkájuk, nehogy még válogassak is, mikor dolgoznak.


Ez van, gondolom vendéglátásban dolgozol. Vagy hasonlót keress, vagy válts.

2016. dec. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem inkabb attol tartanak, hogy a maradék napokon kialakitassz egy masik életét. Pl kifejezetten olyan nővel jossz ossze, aki igy er ra, es heti szinten élvezi a szexet veled ezen a par napon. De mivel dolgozol, ill. A munkára hivatkozva ez igy sosem derulne ki.

Lehet semmi alapja nincs, de nekem ez jutott elsőként eszembe.

2016. dec. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul állsz hozzá.

Azért nem akarnak veled járni, mert a találkozásokat nem tudjátok megoldani. Vagyis van is valakijük, meg nincs is. Mikor ők érnek rá, te dolgozol, mikor te érsz rá, akkor ők. Heti egy-két fél órás találka pedig nem mindenkinek elegendő a boldogsághoz.


Aki hosszú távon, komoly kapcsolatban gondolkodik, ott pedig ez hatványozódik. Akkor már tényleg lehet abból gond, hogy nincs közös pihenőnapotok, amikor elmehetnétek egy egész napos programra, vagy este bulizni (mert másnap valaki dolgozni megy), és a közös program kimerül abban, hogy fél órát ültök a kanapén a tévé előtt, mielőtt valaki elalszik.


Vagyis a fő gond az, hogy nem tudtok elég minőségi időt együtt tölteni ahhoz, hogy ezt kapcsolatnak lehessen nevezni.

2016. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A volt parom is osszevissza dolgozott, megis kapcsolatba voltunk. Igaz az emberek többsege, hetfotol pentekig, 8-16 ig dolgozik. 7vege szabad. En is olyan helyen dolgozok, egy nagy gyarba, ahol 12orazok, 6-18ig.este 7re erek haza, es havonta csak 1, nagyon jo esetbe 2 hetvegem szabad. Igy nincs is idom, se erom felmenni vagy elmenni ismerkedni, bulizni, vagy netan randira. Az emberek tobbsege 7vegen otthon van, en melozok. Melovaltasnak nincs ertelme, aranylag jo a fizu, megszoktam a csapatot, es par eb hijjan lesz 10 eves munkaviszonyom. 28f.
2016. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarjátok valakivel, működhet, de a teljesen eltérő időbeosztásnak vannak ilyen hátrányai, amit te is tapasztalsz. Én hétköznap dolgozom és hétvégén érek rá minden másra. Nem lenne egyszerű közös programot szervezni, bár akad, akivel azért még ilyen esetben is megpróbálnám.
2016. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ok tartod a markod a párkapcsolatért, de menjünk egy kicsit tovább, közelítsük meg másként a dolgot: te hogy képzelsz el egy kapcsolatot, ahol az átlag munkás ember minden hétköznap dolgozik, és az egész napját elveszik a különböző teendők, és csak hétvégén tudna lazítani - amikor meg te dolgozol. Hogy működne ez? Mikor találkoznátok? Mikor szoknátok össze?
2016. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meglepett, hogy ennyire elítélitek az ilyet. Az bezzeg senkit nem érdekel, hogy ilyen beosztással sokkal több a szabadidőm, mint egy átlag embernek. Mád nem tud kéthetente 3-4 napra elutazni, nekem ez nem okoz gondot, szívesen mennék mással is, nem csak egyedül. Távol álljon tőlem, hogy tartom a markom egy kapcsolatért, nem végső elkeseredésemben írtam ki a kérdést, hanem kíváncsiságból. Hosszú távon tudnék váltani egy arra érdemes emberért, de az első 2-3 randi miatt biztos nem fogok felmondani.
2016. dec. 3. 23:44
 10/20 mikeXxX ***** válasza:
Az olvasottakból ítélve még fiatal vagy és fiatal korosztályban is keresgélsz nem mondom hogy tetszene de azt sem mondom emiatt nem kéne egy kapcsolat ha amúgy értelmes a partner !37f
2016. dec. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!