Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a leg könnyebb bele törődni hogy nem lesz barátnőm? Probáltam sporttal le flglalni magam de nem jött be! Valakinek sikerült már bele törődni, akinek nincsen esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
erre én is kíváncsi lennék
2016. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

[link]


ajánlott olvasmány lúzereknek :)

2016. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Akkor ne törődj bele! csak halaszd el. Egyszerűen csak békülj ki magaddal és élvezd a minden napjaidat. Próbálj szint vinni beléjük és effektíven!!! töltsd őket. Aztán majd pár év múlva újra belekezdhetsz a nagy társtalálásba és lehet szerencsésebb leszel. Ne erőltesd a dolgot, ha most per pillanat nem megy.

Közhely, tudom. Plusz, aki ilyen gondokkal küzd, szinte lehetetlennek hiszi, hogy másra gondoljon....de meg kell próbálni!

2016. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Esély az mindig van. Mondjuk neked nem, de valakinek biztos :DDD
2016. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Majdnem 2éve vagyok egyedűl vagyis semmi emlìtésre méltó azóta. Kb 1,5 évig meg voltam veszve baràtnő utàn. Egy ideje nem szàndékosan, de tàrskeresőre sincs kedvem fellépni. Teherkén élem meg az ismerkedést. Eddig azt hittem minden másnàl előrébb való egy baràtnő , ma màr amiket a kettes ìrt azok elől csak elvenné az időt egy kapcsolat. Nos 1hete összetörtem az autóm én is sérűltem. Kb 2-3 év múlva járok majd ott mint 2hete. Mi kell egy nőnek?? Legyen autód minimum, de albérlet vagy sajàt lakàs se àrt valami normális környéken. Közös programokat tudd finanszírozni. Mondjuk ő sielni jàr barátaival minden éven vagy bulizni minden hónapba vagy .... vagy mész vagy megkapod sose tudtok sehova elmenni. Szóval még se autóm se hàzam de hitelem van nem érdemes csajozni csak koppanás lessz.
2016. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Hosszú estének nézünk elébe megint.


Mi lenne, ha mondjuk, nem önsajnálkozással töltenéd az időt, hanem mondjuk eljárnál ismerkedni, de nem társkeresőre. Aki keres, az talál! Aki mer az nyer! Aki meg ül a babérjain, így járt!

2016. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
sikerült. Kezdésképp önismerettel kezdeném a helyedben.. attól mert nincs bnőd még nem vagy lúzer! A bnő és a párkapcsolat nem jár mindenkinek az életben, aki nem dolgozik meg érte!
2016. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Mindenhová ezt az önismeret dolgot írjátok. Mi a szart jelet ez?
2016. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
Ebbe nem lehet sajnos! Mert az ember társaslény elvileg...de szerintem is hanyagold majd pár hónap múlva probáld mèg megint
2016. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
8as kérdésed komoly volt? TFH igen: önismeret: Ki vagyok én?, El tudom e fogadni magam a hibàimmal együtt? Ha vannak hibàim (beteges féltékenység,bizalmatlansàg) önerőmből meg tudom e oldani. Mit szeretek mit nem? - Mi fontos szàmomra. Miről tudok lemondani. TFH Bulizós vagy..otthon ülős làny bukó....
2016. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!