Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kutyusomnak volt egy kis...

Gigike86 kérdése:

A kutyusomnak volt egy kis "balesete" a szőnyegen és próbáltam kiszedni mindenhogy, de a szag egyszerűen kiszedhetetlen. -. -" Van valakinek valami jó megoldása erre ami bevált esetleg, hogy hogyan és mivel tudnám kitisztítani?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Kölcsönözz egy szőnyegtisztító funkcióval is rendelkező takarítógépet.
2016. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Kefés autókárpit tisztító spray + porszívó.

Na meg a szellőztetés, a szarszag komolyan meg tud ragadni egy modern nyílászárós lakásba / házban

2016. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dörzsöld be a nagyon kitisztított foltot egy kevés vízzel összekevert (pasztaszerű) szódabikarbónával felülről, majd hajtsd fel és alulról is, mert nyilván átütött.

Hagyd rajta a szódabikarbónát pár órára, akár egy egész éjszakára, aztán porszívózd fel.

(A szódabikarbóna nyomát egy kis ecetes vizes szivaccsal el tudod tüntetni.)

2016. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


1# Sajnos a takarítógép most nem megoldás :/


2# Próbáltuk, mit sem ért sajnos.. Pipi vót nem kakkanat :) De még rosszabb is talán..


3# Igen, ezt a trükköt olvastam én is itt az elmúlt pár napban és bevált!!! :) Kicsit több ecetes vizet raktam rá mondjuk, de nem számít :)


Köszönöm szépen még egyszer! :)

2016. okt. 22. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!