Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelt kérdés

Ha match van egy lánnyal, miért nem mertek írni? Általában ha van mondjuk 20 match (nekem, barátnőimnek stb) akkor kb 3 pasi ír abból. Nem tudjátok mit írjatok? Annyira nem érdekel? Csak azért jelöltétek be a lányt mert 'nem rossz', de annyira mégse érdekel?


A kérdés CSAK tinderre vonatkozik most, ahol már beszélgetés előtt kapsz visszajelzést a másik féltől, és puszta kíváncsiságból írtam ki!



2016. máj. 16. 12:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
61%
Én azért nem szoktam, mert a lányok döntő többségének 2 képen kívül semmi info nincs ott, hogy mi a hobbija, mit tanul stb.. Most gondolom napi 20 (Szia, mizu?) kérdést kaptok, amire válaszolni gondolom nem válaszoltok. Így nem nagyon látom értelmét a legtöbb esetben. 22/F
2016. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert vagy a több századik matchük, és nincs rád idejük. Fiúk és lányok is sokan használják így, miközben az egész rendszer értelmét veszti így. Én mindig írtam, és alig kaptam választ.
2016. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%

Ééérdekes, én is pont ugyanezt tapasztalom 99%-ban!

Hiába van meg a match, ba*tok visszaírni, hiába köszönök meg írok valamit...

30/F

2016. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
0%

Első: ezzel a gondolkodással csupán az a baj, hogy ha nem írsz rá, sanszos, hogy ő sem fog.

Ha meg ráírsz, valamennyire növelted az esélyed, hogy ő is visszaír. Úgyhogy veszíteni nem lehet semmit.

2016. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
Én lányként mindig visszaírtam. (De ez a tinderre igaz, hiszen, ott nekem is egyértelműen tetszett a másik és bematcheltünk.)
2016. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#5


Igen, nekem is ezért fura, mert ha már rányomtam, tudja, hogy tetszik. Akkor mitől fél? :D

Bár nem tudom a többi lány hogy viselkedik, vagy kikre nyom rá, biztos vannak bunkók is.

2016. máj. 16. 12:48
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Arra akartam célozni, hogy sokkal jobb ha nem valami sablon dolgot írok, amit 20an, hanem egyedit, mondok egy példát. Csajnak kitűnt az adatlapjáról, hogy Egyiptom imádó. Úgy írtam rá, hogy "Van egy festményem, amin hieroglifákkal írták le a mondatokat, meg szeretném fejteni, tudnál segíteni? :)" Lehet bénán hangzik, de a csaj imádta, és én ezeket szeretem, nem a mizut, ami után beszélgetés se tud nagyon kialakulni.
2016. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

#7

Tökre igazad van, és teljesen jó amit írtál :D De speciel nekem van az adatlapomon egy kis infó amiből el lehetne indulni.

2016. máj. 16. 12:51
 9/41 anonim ***** válasza:
:)
2016. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem használok ilyet szóval nincs ilyen gondom :D
2016. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!