Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem érdemes netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemes netes társkeresőre regisztrálni?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista srác vagyok és a lány csoporttársaim többségének van pasija,más karról nem ismerek senkit egyenlőre.

Régi haverokkal nem tartom a kapcsolatot,a mostani csoporttársaim többsége,pedig más vidéki városban lakik,emiatt csütörtökön már ülnek is vonatra és mennek haza.

Emiatt nincs baráti társaságom,akivel el tudnék menni bárhová és ott megismerkedni a lányokkal.

Emiatt gondoltam,hogy regisztrálok valamely társkeresőre,de ahogy olvasom a GyakoriKérdések kommenteket a többség arról ír,hogy nem érdemes,mert:

Ahhoz hogy üzenetet írj vagy olvass ahhoz fizetni kell.

Ha megjelöl valaki,hogy tetszel neki,szintúgy perkálni kell.

És állítólag a nemek aránya is erősen a férfiak oldalára billen a társkeresőkön.


Társkeresők mennyire vannak tele kamu profilokkal?



2016. dec. 4. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem érdemes, én már be sem regisztráltam egyre sem a hallottak alapján, óriási férfitöbblet, a lányok nem válaszolnak, kamuregek, sok lány csak szórakozni jár fel, na meg ha nincsen rólad fent valami nagyon előnyös, jól sikerült kép, akkor esélytele.
2016. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem sem érdemes. Társkeresőről még nem szedtem össze normális nőt. Az igazit ott találod meg úgyis ahol amúgy nem is keresnéd.
2016. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján valószínűleg mérnök-hallgató lehetsz, ott divat ugyanis ez a felállás - ezt már tapasztalatból nyomom - sok más egyetemista pasi éli át ezt a helyzetet.

Ez a foglalt-wc-szindróma : Amelyik jó az mind foglalt, amelyik meg nem ,az meg le van szarva :)


Egyébként pedig társkeresős tapasztalat, hogy sok lány is felregisztrál, de belebotlik rögtön 10 lyukvadászba - és mire már lehetősége lenne egy normális palira, addigra már csalódottságában törli is magát .

2016. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden társkeresőt a felhasználók tesznek valamilyenné.

Pl. pár éve a badoon ismertem meg a férjem, kolléganőm ajánlotta, aki szintén. Barátkozni is lehetett.

Mára csak egy pöcegödör (ahogy hallom), és mindenki csak szexpartnert keres.


Társkeresőn (normálison!) nők is vannak. De szexpartnerkeresőn csak kanos pasik és hivatásosok. Egy idő után a legtöbb ilyen oldal elkorcsosul.

Itt is napi 8 levél jön mindenféle perverz baromtól, pedig abszolút nem ez az oldal célja.

Csak hát ugye ez a felhasználókon múlik...

2016. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincsen regisztrálni.Évekig fent voltam potyára,szinte alig írtak vissza.Inkább töröltem magam!A nők elérhetetlenek manapság!
2016. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak tinderre érdemes regisztrálni. Ha mást nem is, legalább lehet jó csajokat nézegetni :)
2016. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!