Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre csak annak érdemes regisztrálni, aki jól néz ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, de jóképű sem vagyok. Nincs laza, vagány, rossz fiús aurám sem.

Kevés barátom van, nincs igazi társaságom, sosem volt, akkor sem ha törekedtem rá. Bulizni sem járok, pedig szeretnék, de nem jön össze.

Utcán is leszólítottam pár lányt, semmi értelme nem volt. Összejöttem, olyan lányokkal is akiknek tetszettem, de ők nekem nem tetszettek, és az egyedüllétnél is rosszabb volt.


Fontolgatom a társkeresőzést, de láttam izmos, fél meztelen, jóképű csávókat, akik azonnal lesöpörnének pályáról, és sokat olvastam, meg hallottam, hogy a nők csak önbizalom meg egó növelésért vannak fönt, ezért eléggé szkeptikus vagyok.


2016. ápr. 23. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom ebben az esetben a társkeresőt. Pont az a kategória vagy, aki (amint mondod) nem vagy ronda, tehát van esélyed nőknél, de ha társkeresőkre regisztrálsz, ott azt fogod tapasztalni, hogy nem ír vissza senki és még azt is el fogod hinni magadról, hogy ronda vagy. El fogja venni az önbizalmad. Ott tényleg csak a férfiak felső 10%-a tud érvényesülni, akik tényleg rohadt jó külsővel vannak megáldva. Ha nem vagy csúnya, élőben szerintem könnyebben fog menni a csajozás, és ráadásul nem is műismerkedés lesz, hanem igazi.
2016. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
leginkább akkor érdemes ha leszbikus nő vagy ahogy elnézem.
2016. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Hülyeség, relatív a jó kinézet, társkeresőn is van középkategóriás lány, és fellehet őket szedni, 90% szexre megy így ha kapcsolatra mész máris nyert ügyed van, mivel a lányok panaszkodnak erre(már aki, de könnyen kiszűrhetők), csak ha jössz a mézes mázos szövegeddel meg ki"nyalod" a seggét a lánynak akkor lefog koptatni, cska lazán mintha barátkoznál. Szerinted egy felkokszolt testel mire megy az illető a lányoknál? Elég, ha nemvagy dagadt engem se érdekel rohadtul h a lány modell legyen, jobban vonz egy átlagos lány átlagos ruhákba, naturál kondis meg kevés van, meg azok általába alig másabbak mintegy átlag ember, az egész optika és fényviszony.
2016. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha nem vagy egy nagyon jóképű, jótestű srác, akkor elég kevés az esélyed. Próbálkozni lehet, de így hosszadalmas és neked kell tudnod, hogy megéri-e azt a sok időt/energiát/pénzt belefeccölni ebbe.

Sok olyan nő van a neten, akik csak az egójuk növelése miatt vannak fent, de az úgyis hamar kiderül.

2016. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!