Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen maganyos?

Figyelt kérdés
Elmultam 30, es maganyos vagyok. Nincs baratnom, pedig nagyon szeretnek. Soha nem is volt kapcsolatom. Normalis, hogy emiatt ilyen szomoru vagyok? Egyebkent sem vagyok sikeres, nincs rendben az eletem. Szomoru vagyok, ha arra gondolok,hogy lehet maganyosan fogok megoregedni.

2016. dec. 4. 16:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Akkor már ketten vagyunk
2016. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Normális,hogy emiatt szomorú vagy, de az nem normális ha nem teszel semmit azért,hogy ez ne így legyen.


Írod,hogy egyébként se vagy sikeres, nincs rendben az életed. Nem tudom mire gondolsz, esetleg a munkádra?


Próbáld akkor itt kezdeni a változást!


Tegyél azért,hogy ne az apátiába süllyedve várd a rossz és még rosszabb napokat mert akkor sose következik be semmi pozitív változás!


Miért nincsenek barátaid?Sosem voltak, vagy csak férjhez mentek, elkerültek a közeledből?

Próbálj barátokat keresni, társaságba menni,ami nem biztos,hogy könnyű, de muszáj lépéseket tenned.

2016. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
legyetek elsővel közösen magányosak :)
2016. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Hallgass a szivedre! c. konyvet Andrew Matthews-tol Es utana valtoztass!

Tobbet kereshetsz egy masik es jobb munkaval, tobb penzzel valoszinuleg jobb lesz a kisugarzasod es ha kigyurod magad melle, nagy esellyel vonzobb leszel.

Nehez ugy, de a nalad van a megoldas. Hajra!

2016. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Én is magányos vagyok! 22/L
2016. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért nincs barátnőd? Tegyél érte hogy legyen!
2016. dec. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan még a házasságban is magányosak.
2016. dec. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
jó kérdés
2016. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
.az hogy nem vagy sikeres kit erdekel,attol még nagyon jo ember lehetsz.en új varosba koltoztem es magányos vagyok.baratok zéró.szerintem ne add fel,a jo emberek megérdemlik a boldogságot.
2016. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A barátnő nem oldja meg a magányosságot. Jól mondja Karlowy: sokan házasságban is magányosak.
2016. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!